2733
2734
عنوان

الان کات هستیم یا نیستیم چجوری تکلیفمو یکسره کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 101 بازدید | 23 پست
بخواد کاری کنه پای خودشم گیره ابروش میره ک وام مال اونه ولی ب نام تو  اصلا نترس  جلوظ ضع ...

عکس دوتایی داریم ولی با حجاب مثلا تو رستوران و خیابون کنارهم سلفی گرفتیم اگ تهدید کنه ب پدرش میگم ک بهم قول ازدواج داده بود از این میسوزم ک من جدی گرفتمش باورش کردم چون خ مظلوم نما بود حتی چنبار گریه کرد پیشم گفت دوستم داره منو ب خودش وابسته کرد بعد الانک یبار محکم جلوش،واستادم جوابشو دادم گفت خوبی ک از حد بگذرد نادان گمان بد برد 

کلا ی مطیع کامل میخاست 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
عکس دوتایی داریم ولی با حجاب مثلا تو رستوران و خیابون کنارهم سلفی گرفتیم اگ تهدید کنه ب پدرش میگم ک ...

خاهرم پسرا تنها چیزی ک راسته تو زندگیشون دسته بیلشونه

رو پای خودت واستا مشخصه ک دختر مستقلی هستیی

و همینطور بالغ 

هیچ عیبی نداره بخواد پخش کنه شهر هرت ک نیست پلیس فتا مادرشو ....خودش ک جا خود داره اصلا نترس 

کیسای بهتر ترم برات پیدا میشه 

دیگم مغازش نرو 

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس اصلا لاشم بالا نیار ولش کن  در سکوت محو شو  خودشم نفهمه از کجا خوردع زنگم زد بگو ما ب ...

آره هرچی زودتر خودمو جمع جور کنم اون بیشتر میسوزه اگرم برگشت میگم درگیر امتحانات دانشگاهم و پایان نامم بودم وقت اضافی واس این مسائل ندارم 

بهترین جوابه کادوهاشمم هست اگ برگشت میگم تو باکسی ک دادی گذاشتم بیا ببر چون سوییچ یدک ماشینش دست منه سر ی شوخی اون اوایل بهم داد دیگ یادش رفت منم ی گوشه گذاشتم فراموش کردم الان یادم اومده ک باید اینو دیگ پسش بدم 

خاهرم پسرا تنها چیزی ک راسته تو زندگیشون دسته بیلشونه رو پای خودت واستا مشخصه ک دختر مستقلی هستیی ...

چشم

مرسی عزیزم ممنون جواب سوالاتمو دادی مهربونم ❤️❤️

2731
آره هرچی زودتر خودمو جمع جور کنم اون بیشتر میسوزه اگرم برگشت میگم درگیر امتحانات دانشگاهم و پایان نا ...

اره اگ پیگیرن شد بده 

اصلا شل نشی و گرم نگیریاااااااا 

افرین دمت گرم دختر باریکلا 

من بهت افتخاررررر میکنممممممم😍💋

تمومش کن این مرگ موشو 

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2740