2737
2734
عنوان

مطب زدن غیرممکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 37 پست
سلام ،سال اول قبول شدم تو تاپیکام همه چی هست چک کنید ،اگه باز سوال داشتید حتما جواب میدم🤍

خیلی ممنونم عفط اینکه مدرست ون عادی بود؟و اینکه مشاور داشتید؟ خودخوان بودیم یا با فیلم پیش می‌رفتید ممنون میشم بگید🙏♥️

خیلی میترسم ،کاش یه رشته ارزون تر میرفتم 

اتفاقا با توجه به شرایط افتضاح ایران توی تجربی دندون پزشکی درست ترین رشتس 

تهش اینه میری تو کلینیک یکی دیگه ماهی تقریبا ۴۰ میتونی در بیاری که برای یه نفر عالیه 

در کل شرایط دهه هشتادیا همینه همگی با هم داریم به فنا میریم

اونی که داروسازی خونه داروخونه نمیتونه بزنه 

اونی که فیزیوتراپی خونده مطب نمیتونه بزنه تازه مطب فیزیوتراپی هزینش خیلی بالاتر از مطب دندونه

اونی که میخواد بیزنس ازاد شروع کنه سرمایه اولیه نداره 

تهش جوونا شانس بیارن یه کار دولتی با حقوق ۱۰.۱۵ بهشون اوکی شه 

اتفاقا شرایطتت خیلی خوبه که این رشته ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شا الله حتمامیشه

بانک هم وام میده 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
دانشجوعم ،اسکلم اگه کنکوری باشم بشینم رویا بافی کنم؟

اینجا اسکل زیاد داره 🤫🤣

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
2731
خیلی ممنونم عفط اینکه مدرست ون عادی بود؟و اینکه مشاور داشتید؟ خودخوان بودیم یا با فیلم پیش می‌رفتید ...

عادی ،مشاور داشتم ،اگه نمیفهمیدم فیلم

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
اتفاقا با توجه به شرایط افتضاح ایران توی تجربی دندون پزشکی درست ترین رشتس  تهش اینه میری تو کل ...

راست میگی عزیزم،وای فیزیو که خیلی گرونه مطبش 

تهش ماشینمو مییفروشم ،تو کلینیک کار میکنم پولامو سکه میخرم تهش یچی میشه 

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
اینجا اسکل زیاد داره 🤫🤣

من فکرمو درگیر‌چیزی که ندارمش نمیکنم 

2738
خیلی ممنونم که توضیح دادید موفق باشید♥️

هچنین عزیزم🤍💋

دانشجوعم ،اسکلم اگه کنکوری باشم بشینم رویا بافی کنم؟

اي جانم موفق باشي 

اوايل شريكي مطب بزن يا تو كلينيك كار كن اسم در بياري بعدم جدا شو 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
اي جانم موفق باشي  اوايل شريكي مطب بزن يا تو كلينيك كار كن اسم در بياري بعدم جدا شو

آه تو کلینیک میخوام کار کنم ،دوست دارم تو حوزه زیبایی هم کار کنم ،همین خانم دکتره بهم گفت که بهم آموزش میده اصولی تزریق فیلر لب و بقیه کارهارو ،باهاشم میتونم کار کنم حالا بابام میترسه که نکن و خطرناکه ولی خب خوده خانم دکتر مدرکشون رو از دانشگاه تهران گرفتن

اتفاقا با توجه به شرایط افتضاح ایران توی تجربی دندون پزشکی درست ترین رشتس  تهش اینه میری تو کل ...

ما هایی که مهندسی ایم چی بگیم...

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
بابام کمکم میتونه بکنه ولی دلم نمیخواد بعدش اصلا مطب اجاره و رهن و .. رو از کجام بیارم

فامیل های ما دندانپزشک زیاد هستند همه هم از شهر کوچک شروع کردند مطب هم اجاره کردند و مطب خودشونه اما کوچیک و ساده هست و خیلی آنچنانی بزرگ و فلان نیست و وسیله ها رو با کمک پدرشون خریدند کم کم کار می‌کنه و چک هارو پاس می‌کنه شما هم از شهر کوچیک شروع کن یا از منطقه وسط شهر شروع کن خیلی هم فکر دکور نباش اول کار .بعدشم میلیاردی نیست اصلا نذار بترسونن شما رو خودت برو مغازه تجهیزات پزشکی قیمت وسیله ها رو بپرس بیار خونه حساب کتاب کن . 

الان وکلا هم همینطور هستند یا گروهی دفتر اجاره میکنند یا پیش کسی کار می‌کنند یعنی یه فارغ‌التحصیل حقوق اگه بخواد دفتر رهن کنه باید یک میلیارد به بالا فقط پول رهن بده نیم میلیارد پول میزو صندلی و تجهیزات بده ولی این کار درستی نیست بهتره از پیش کسی کار کردن شروع کنند اما شغل شما فرق می‌کنه در مطب کوچیک و ساده هم میتونید شروع کنید 

فامیل های ما دندانپزشک زیاد هستند همه هم از شهر کوچک شروع کردند مطب هم اجاره کردند و مطب خودشونه اما ...

ساده ساده هم چند میلیارده یونیت و ..