2733
2739
عنوان

مطب زدن غیرممکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 37 پست
آه تو کلینیک میخوام کار کنم ،دوست دارم تو حوزه زیبایی هم کار کنم ،همین خانم دکتره بهم گفت که بهم آمو ...

من پيش دندون پزشكي كه ميرم اونور سال فكر كنم شهريور ماه بود  لمينت واجدي ١٢٥٠٠حدودا 

يعني علنا تو شهرمون دوبرابر بيشتر بقيه جاها 

چرا چون كارش تميزه و اسم داره و تخصصيه كارش 

شما به نظرم همون دندون و زيبايي دندان بري درامدتون خيلي كفاف ميده كه دنبال اموزش ديگه نري 

نظرم اينه وقتي كار پزشك تخصصي باشه مشتري خاص خودش رو داره من علنا پيش ادمي كه همه كاره هس نميرم 

بازم قطعا خودتون بهتر ميدونيد 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
متاسفانه دیگه بدتر … کلا دیگه جوون ایرانی اینده انچنانی نداره اگه بخواد خودش بسازه

خیلی دوست دارم مثلا ۵ سال دیگه کسب و کار خودمو راه بندازم 🥲

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پيش دندون پزشكي كه ميرم اونور سال فكر كنم شهريور ماه بود  لمينت واجدي ١٢٥٠٠حدودا  يعني ...

نمیدونم جدی ،فقط دنبال اینم که پول در بیارم اونم به مقدار زیاد 

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
خیلی دوست دارم مثلا ۵ سال دیگه کسب و کار خودمو راه بندازم 🥲

با تمام این شرایط بد تنها چیزی که ادمو نگه میداره امیده 

فقط باید به این امیدوار باشیم این خراب شده یه تغییری کنه ایشالا جوونی ما نشه فقط حسرت

2731
ساده ساده هم چند میلیارده یونیت و ..

از کجا مطمئنی که قیمت‌ها همینه از چند جا سوال کنید از مرکزش سوال کنید قطعاً بیاید تهران سوال کنید مراکز پخش عمده یا از اینترنت ببینید شاید قسطی بتونید بخرید

از کجا مطمئنی که قیمت‌ها همینه از چند جا سوال کنید از مرکزش سوال کنید قطعاً بیاید تهران سوال کنید مر ...

اره باید قیمت کنم ،شاید دست ۲ بگیرم 

فعلا تا اونموقع مونده ولی یکم امیدوار شدم

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
اره باید قیمت کنم ،شاید دست ۲ بگیرم  فعلا تا اونموقع مونده ولی یکم امیدوار شدم

اصلا نگران نباش همین دختر خاله ی من دندانپزشک هست دو سال قبل مطب زد و همش با قسط و وام و فروش طلا ماشاالله خوبه الان وضعش حتما پرس و جو کن ترس برت نداره می‌خری نگران نباش 

اصلا نگران نباش همین دختر خاله ی من دندانپزشک هست دو سال قبل مطب زد و همش با قسط و وام و فروش طلا ما ...

یکم بچم ،از الان که فکرشو میکنم میترسم حالا ۵ سال دیگه ایشالا منم یه مطب میزنم ،تازه دکورم میزنم خدارو چه دیدیم

2740