2733
2734
عنوان

نی نی سایت چقدر خوبه

289 بازدید | 28 پست

واقعا این سایت خیلی فوق العاده هست فکرکن حرف هایی که حتی به مادرت به نزدیک ترین کس ات نمیتونی بگی اینجا میتونی بپرسی درد ودل کنی راهنمایی ات کنن واقعا من این سایت رو خیلی دوست دارم خیلی ازدرد هام رو اینجا گفتم و باهام خوب بودن مثلا من هر دارویی یا هر چیزی که برام سوال باشه میزنم تو نی نی سایت اون هایی که قبلا در این مورد بحث کردن رو میاره و من میخونم استفاده میکنم یا اگه حوصله ام سر بره تاپیک هارو میخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

راهنمایی هاشون خیلی باحالع  

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
مونا تهرانی کی هست من اسم اش رو چند جا دیدم در مورد این صحبت میکردن البته اگه اشتباه نکنم

صاحب همین جایی که خیلی دوستش داری😂

من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال
2706