2733
2739
عنوان

درس خوندن چه فایده ای داشت براتون؟

177 بازدید | 18 پست

از فوایدش بگین انگیزه بگیریم😂🌱

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی

شاغل شدم

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

دندونپزشک میشم

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🥲💔

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2731

حساب باز کردن خانواده ،استقلال بیشتر ،درآمد بیشتر ،پرستیژ بالاتر 

اینا فوایدش بودن برای من 

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم

😐بشخصه واسه من هیچی من علاقم هنر بود نذاشتن گفتن ی رشته ب درد بخور بردار منم خیر سرم مثلا انسانی برداشتم ب عشق وکالت بشدت بعدا پشیمون شدم نصفه ول کردم 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2740

رشته زبان خوندم عاشقش بودم و کلی به معلوماتم اضافه شد که لذت بردم ازش الان هم انگار یه در دیگه از دنیا به روم بازه چون تسلط کامل دارم به زبان . فیلم کتاب اطلاعات هر چی بخوام علاوه بر فارسی انگلیسی هم در دسترسم هست

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
😐بشخصه واسه من هیچی من علاقم هنر بود نذاشتن گفتن ی رشته ب درد بخور بردار منم خیر سرم مثلا انسانی بر ...

الان چیکار کردین؟

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی

دیدم یکم عوض شد نسبت به آدما 

به مریض ها کمک می‌کنی احساس مفید بودن می‌کنی 

درآمد و مستقل شدن که البته این کامل نشده

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️