2737
2734

@مونا_تهرانی    

سلام و وقتتون بخیر ، یه پیشنهاد برای پربازدیدتر شدن و جذب مخاطب بیشتر به سایت برای شما دارم ، ما کاربرها به خوبی میدونیم که پربازدید شدن سایت برای شما چقدر مهمه و از اون طرف به هیچ قیمتی حاضر هم نیستین که محتواهای تولید شده توسط کاربرها حذف بشه و به خاطرش هیچوقت به درخواست های کاربرها مبنی بر گرفتن حذف تاپیک روی خوش نشون ندادین ، و گاهی سیاست های تنبیهی مثل برداشتن همین تاپیک جدید رو بارها و بارها اتحاذ کردین و برای اون مورد سیاست حفظ محتوا هم چقدر سختگیرانه برای حذف تاپیک عمل میکنید.حالا کار ندارم..

.

.

@مونا_تهرانی    ، ببینید مدتهاست که همه داریم می بینیم سیاست های سایت نه براساس شعار بارداری و اون شعار ابتدایی هست و سیاست های جدیدی رو وارد سایت کردین ، هر چیزی که بتونه به پربازدید شدن سایت کمک کنه رو شما وارد سایت کردین. نیازی نیست که مثال بزنم ولی همون فروش سرور توی تبلیغات و تولید محتوا هم یک نمونه بارز برای ادعایی هست که کردم.

.

.

@مونا_تهرانی    حالا که شما اینقدر به پربازدیدی و بزرگتر کردن جامعه هدف علاقه دارین ، پیشنهاد میکنم به تیم تولید محتوا و اون نویسنده آقاتون بخواین که در مورد موضوعات نظامی ، حالا نه الزاما جنگ ، موضوعاتی مثل ماهواره ها  و ماهواره برها ، هواپیماهای نسل جدید ، جنگنده و مسافری ، و ماهوارهای فضایی و علوم پایه مرتبط با اون هم تولید محتوا کنید. تصور کنید که یکی با سرچ هواپیمای مسافربری 850 نفره و اینکه چیه و کدوم شرکت ساخته اون رو وارد نینی سایت بشه و شما یک جامعه هدف جدید برای خودتون ساخته باشین. یا مثلا اخبار مربوط به فضا و اینکه مثلا اولین زن فضانورد ایرانی یا اون ارتباطی که بین دانشگاه تهران با خانم انوشه انصاری توی فضا بود و حتی علوم ستاره ای و نجوم. من خودم تولید کننده محتوا براش بودم. شما یه " استلاریوم" رو سرچ بفرمایید میبنید. منظورم اینه که روی این موضوعات هم میتونید یه جامعه هدف جدید در نظر بگیرین.

.

.

@مونا_تهرانی   و واقعا هم موفقیت های سایت رو تبریک میگم ؛ اینکه چطور پروسه ای ایجاد شد تا خود کاربرها بتونن با کمال میل و رغبت این کار  تولید محتوا رو انجام بدن و حتی سر تولید محتوا یک رقابت جدی هم باشه. تبریک به تیم شما و شما 

ninisite.blog.ir / دیگه تو نینی سایت نیستم و فعالیت ندارم اینجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مدیریت هم گفت چشم 😂

.

.

مدیریت خودش هم راه رو برای اینکار باز گذاشته

باور نمیکنی ؟ نینی یار رو تگ کن و ازش بپرس

اونا میگن فقط تاپیک دچار حاشیه و دعوا درگیری نشه

تاپیک بزنه قفلش کنه. من خودم بارها درباره استلاریوم تاپیک زدم

یه سری که منو نفرین کردن که ای و وای

اخرشم به حرف من رسیدن

تاپیک هاش با عکس هاش هست ، بازدید خوبی هم خورده بود همون زمان

بنظرتون چکار کنیم اقا ها از سایت برن ؟حتی اون اقای نویسنده؟ واقعا سایت خانوما نویسنده ی اقا داره؟ ...

.

.

از تگ کردنش و ریپلای بهش هیچ جوابی نمیگیرین

انگار یه سیاسته که کارمندها جواب کاربرها رو ندن

به نظرم پیشنهاد شما باعث میشه آقایون بیشتری وارد سایت بشن یعنی جامعه هدفش بیشتر آقایونن.و این دوباره باعث میشه سایت از هدفش دور بشه

امیدوارم خدا جوری تو خوش بختی غرقتون کنه ....که هیج راه نجاتی نداشته باشین😁عاشق رمان های تاریخیم مثل سرابی در مه(که اگه سرچش کنید میتونید رایگان بخونید) و سه جلدی سرگذشت آب و آتش نوشته بهار برادران(میتونید از طاقچه و کتابراه بخرید)
2738

این سایت شده یه امپراطوری خودمختار با حکومت دیکتاتوری 

یعنی بین اینهمه کاربر یه نفر پیدا نمیشه یه سایت طراحی کنه که بشه رقیب این نی نی سایت 🤡

یه روز میرسه مسؤلین این سایت جیب‌های پرپولشون براشون دردسر میشه 

طبیعت ثابت کرده همیشه بعداز سخت ترین زمستونها زیباترین بهارها میاد ،همبن باعث میشه آدمهای زلال به حکمت خدا اعتماد کنند ⭐    
به نظرم پیشنهاد شما باعث میشه آقایون بیشتری وارد سایت بشن یعنی جامعه هدفش بیشتر آقایونن.و این دوباره ...

.

.

سیاست سایت مدتهاست که به جای کاربر محور بانوان ، به سمت بازدید محور ( از هر طبقه و یا جنسیت ) رفته

وقتی اینطوره خب چرا پیشنهادات جدید بهش داده نشه

مثلا اتفاقات نجومی میتونه یکی از مواردی بشه که این سایت بازدید بگیره بخاطرش

.

.

نی نی سایت مضخرفه چون توش حق انتخاب نیست

.

.

.

این چه حرفیه

6 تا تاپیک راجع به هر چیزی میتونید بزنید

اصنش هم موافق نیستم

ولی کاش بیشتر توضیح بدین

. . . این چه حرفیه 6 تا تاپیک راجع به هر چیزی میتونید بزنید اصنش هم موافق نیستم ولی کاش بیشتر ...

حق انتخاب اینه که نمیتونی تاپی‌کایی که دوست نداری حذف کنی وباید التماس کنی که یه تعدادی بیان گزارش بزنن یا راه های مضخرف دیگه که وقت و انرژی ادم و میگیره

حق انتخاب اینه که نمیتونی تاپی‌کایی که دوست نداری حذف کنی وباید التماس کنی که یه تعدادی بیان گزارش ب ...

.

.

عه! اینجا فقط میشه تاپیک زد و به گسترش سایت کمک کرد تا بزرگ و بزرگ و بزرگتر بشه

اگه قرار باشه کاربرها تاپیک هاشون رو حذف کنن که سایت کوچیک و کوچیک و کوچیکتر میشه

بر خلاف خط مشی سایته