2737
2734
عنوان

بچه برادر شوهرم خیلی بی‌تربیته

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 45 پست

منظورتون تو یک واحد زندگی میکنین یا جدا اگر جدا که اگر در میزنن سعی کنید باز نکنید یواش یواش همین بی محلی ها باعث میشه رفت و امدشون کم بشه و حدشون رو بدونن و کمتر میبینیشون و اگر بچه بی تربیتی کرد بگو‌بی ادب مامانت ادب یادت نداده جلوی جاریت هم بگو که بفهمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جاریت بگو ماشالا چقدر باادبه بچت!! 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

ای بابا 

خودت داری میگی بی تربیت 

چی شده که زنگ بزنی به شوهر بیاد تکلیف مشخص کنه؟؟؟

با زبون خوش بهش بگو زن عمو درست صحبت کن 

یا بهش بگو اگر میخوای حرف بد بزنی اجازه نمیدم بیای پیشم 

یا هر چیزی که باعث بحث و کدورت نشه 

از بچه بی تربیت چه انتظاری داری؟؟؟

انتظار دار تر و تمیز بشینه و کتابی حرف بزنه؟

اون خودش هم نمیدونه داره چی میگه بی نوا 

2728

یه جا زندگی کردن خیلی تصمیم غلط و پرعارضه وبیخودیه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

مامانش یادش میده😂🤚اون با سیاسته شما نه 

هیچوفت این چیزا رو به شوهر منتقل نکنید فقط جلو اون خوبی بگید که اگه اوناهم شکایت و گله کردن ازت پیشش باور نکنه 

با جدیت و تندی توهم جوابشو میدادی و دستشو میگرفتی از خونه پرتش میکردی بیرون

2740
کاش هیچوقت اینجور بچه هایی ب دنیا نمیومدن خون ب جیگرم کرده بار اولش نیست 

یکی از بچه های فامیل ماهم اینطوری بود من یه مدت بهش محبت کردم دیگه با من کاری نداشت 

بعد از کفش بیشترین چیزی که زیر پا گذاشته می شود انسانیت است...! 
مگ مادرشوهر پدرشوهرش میزارن راهش نده خونه خودش نیس ک با اونا یه جاس

آهان من فکر کردم تو یه ساختمون هستن.

اونا اومدن خونه نمون برو بیرون . برو حمام . چه می‌دونم برو بخواب در اتاق قفل کن .

بعد هم یه بار جدی به جاری ات بگو شما که اینقدر مودب آید این بچه این حرفها از کجا یاد میگیره در شأن خانواده شما نیست