2733
2739
عنوان

هزینه میکاپ صورت چنده؟

188 بازدید | 20 پست

میخوام تولد یکی از دوستام برم، جمع دوستانه ست، به نظرتون قبلش برم یه ارایشگاه بگم برام یه ارایش ملیح روزانه بکنه؟ یا بگم برای تولد گرونتر نمیگیرن؟

(چون خودم زیاد تو ارایش خوب نیستم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تمام ارایشو بکن بگو خط چشم اون بکشه من همیشه با خط چشم مشکل داشتم

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX

شهر ما از ۶۰۰ شروع میشه

برو تو دیوار شهرتون بعضیا تازه کارن قیمت مواد فقط میگیرن در حد ۱۰۰ یا ۲۰۰ فقط قبلش یکی دوبار که باز مدل داره برو کارشو ببین مارک لوازمشم بپرس

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
مرسی، بهشون بگم برای تولد گرونتر میگیرن؟ یا بگم ارایش ملایم روزانه اوکیه؟

بگو روزانه 

ببین بستگی به ارایشگاهی که میری داره 

اگ جای خوبی باشه ۶۰۰

اگ معمولی باشه ۳۰۰ 

و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
واسه تولد بنظرم هزینه آرایشگاه نده خودت یه رژلب و ریمل بزن موهاتم اتو بکش برو ولی نرخش از ۲۵۰ ...

ممنونم از پیشنهادت. واقعیتش همیشه وقتی ارایش میکنم، انگار ارایش نکردم :))

میخواستم ارایشگاه رو امتحان کنم یه بار ببینم چطوری میشه. 

از لحاظ هزینه ای به نظرتون بهتره بگم برای تولد یا صرفا بگم یه ارایش ملایم روزانه مثلا برای قراری چیزی میخوام؟

واسه تولد کوچیک زیاد لازم نیست ولی ارایش تولد نگو به آرایشگر من چند وقت پیش ارایش عادی کم رو ۶۰۰ دادم

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂