2733
2734
عنوان

واسه تپل شدن قرص مخمر و شیر خشک خریدم ......😍

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 78 پست
ضرر نداره؟خواب اینات چطورشده غذا اینات بیشتر شده

نه، سیپرو از همشون ضررش کمتره، دکترم میده

دختر خالم گفت یه هفته بخور ، اون خودش باهاش وزن اضاف کرد، راستش اشتهاتو باز کنه و چون زیاد میخوری چاق میشی.

دو روز اول همش کسلی و خوابی اما بعدش اوکی میشی

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
مدت کمیه شروع کردم یکم لپ اوردم صورت من افتضاح لاغر بود مثل اسکلت ببین

منم دوروزه شروع کردم بهم گفت هم صورت هم بدن چاق میشه،، شما روزی چندبار میخوری من فقط بعد ناهار

یک، بغل، حرف، ولی محض نگفتن دارم.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای نه کجا لاغری مشکله من دخترم ۱۸سالشه ولاغر اندام هرکی بهش میگه تپل تر شو باهاش برخورد میکنم لاغر ...

کاش مامان منم اینجوری بود ...والا من اینقدر حرف شنیدم برا لاغری ...

ولی من خیلییییی لاغرم ... هیچی (🍒) ندارم لباس مجلسی خوشگل شه🙄😔

ضرر نداره؟خواب اینات چطورشده غذا اینات بیشتر شده

ببخش منظورم یه ماه بود

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2728
نه، سیپرو از همشون ضررش کمتره، دکترم میده دختر خالم گفت یه هفته بخور ، اون خودش باهاش وزن اضاف کرد، ...

ازاین دیگه درسته؟

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
ازاین دیگه درسته؟

آره همین

ببخش منظورم یه ماه بود

فداسرت تو این یک هفته خودت تغییر حس نکردی؟

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
آره همین

اخه من معجون بوعلی خوردم خیلی خوب بود بعد قطعش و فشار عصبی که برام پیش اومد کلا اشتهام باز کورشد و باز لاغر شدم 

2740
فداسرت تو این یک هفته خودت تغییر حس نکردی؟

نه🤣 فقط اشتهام بازتر شده. قبلا بیشتر مواقع یه وعده غذا میخوردم الان شده سه وعده

نه🤣 فقط اشتهام بازتر شده. قبلا بیشتر مواقع یه وعده غذا میخوردم الان شده سه وعده

ممنون عزیزم اتفاقا من توسرم بود بخرم چون قبلا اینجا تعریفشو کردن متنشو کپی کردم طرز استفادش چطور باشه که باز گشت نداشته باشه میخوای بفرستم متنشو؟

منم دارم جوانه گندم میخورم خیلی بدمزه س😥😣

میتونم به بچه پنج ساله بدم؟لاغره🥴

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍
من  قرص اپل میخورم شب تا صب هم دویه بار بیدار میشم برای خوردن اونم با ی بار مصرف در روز سر۱۰ ر ...

میگن خیلی ضرر داره

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی