2737
2734
عنوان

دوست دارم برم سر کار اما هیچ استعدادی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 23 پست
اره

خب ببین تو اگهی های دیوار کارپاره وقت حتی نوشته داشنجویی میتونی پیداکنی

دوتا کار هست ...یکی بازاریابی و فروشندگی..دومی هم یکی از نرم افزارهای حسابداری رو یادبگیری مثل هلو (اونم پاره وقت کارکنی یا با کارفرمات حرف بزنی قبول کنه دانشجویی)..من خودمم ی روز شرایط تورو داشتم

البته هنوزم حسابدارم  

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

االان راضی هستی؟ منم میخوام برم فروشندگی فعلا از ادمینی چیزی بلد نیستم

اره خب 

بینیمو عمل کردم ژل لب زدم و علاوه بر اینا پوستم خیلی خوب شد چهارتاهم النگو خریدم همونو به عنوان طلای خونه پدری تو پاتختم اعلام کردن حالا نمیدونم کدوم شهری ولی من تبریز بودم برای ادمینیم از تو بوتوب دیدم و فن بیان داشتم 

2731
به نظرت مربی نقاشی کودک راحته؟  من یه پیشنهاد دارم ولی میترسم

آره بابا کار تو مهدکودک چه سختی داره! 

فقط نقاشیت خوبه؟ چون من سر در نمیارم که تا چ حد باید به بچه ها آموزش داد، اینو از مربیای دیگه بپرس

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
آره بابا کار تو مهدکودک چه سختی داره!  فقط نقاشیت خوبه؟ چون من سر در نمیارم که تا چ حد باید به ...

دفعه اولمه خیلی استرس دارم 

اعتماد به نفسم رو از دست دادم 

نقاشیم خوبه ولی تا حالا با بچه کار نکردم

تو حالا دانشجویی من سالهاست لیسانس گرفتم نمیدونم کجا برم دنبال کار . رشته منم اموزش پرورش میخواد چند بار امتحان دادم قبول نشدم دوتا کلاس ثبت نام کردم علاقه ای نداشتم نصف و نیمه ول کردم استادا هی می‌پرسیدن چرا تا الان نرفتی سرکار اونقدر ازم می‌پرسیدن مقایسه میکردن اعصابم داغون شد دیگه کلاسا رو ول کردم خودمم نمیدونم کجا برم دنبال کار. اخه هیچ مهارتی ندارم سنم هم بالاست سابقه ندارم همه جا دنبال دختر کم سن سال یا با سابقه میخوان  منم اعتماد به نفس ندارم یکی مسخره ام کنه ناراحت میشم و دلزده میشم 

دفعه اولمه خیلی استرس دارم  اعتماد به نفسم رو از دست دادم  نقاشیم خوبه ولی تا حالا با بچ ...

برو بعد میبینی الکی استرس داشتی، مگه همه اینایی که رفتن سرکار اولش همه چیزو فول بودن! کم کم راه میفتی

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2738