2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چطور کنار اومدی؟

هیچی الان با خشکی زیاد دارم تو گوشی کار میکنم، میسوزه و قرمز میشه، 

قطره حتی از خارج سفارش دادم و خوب نشدم 

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 
2738
خارجیشو پیدا نمیکنم هر چندوقت استفاده میکنی 

من پیدامیکنم البته گرونن هرروزصبح وشب حالااگرازسیستم وگوشی استفاده کنم درطول روزم میریزم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
هیچی الان با خشکی زیاد دارم تو گوشی کار میکنم، میسوزه و قرمز میشه،  قطره حتی از خارج سفارش داد ...

قطره توعوض کن واگرنشدتوبعضی ازشهرهامراکزی هست که بااستفاده ازسلولهای خودت قطره مخصوص برات میسازن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
قطره توعوض کن واگرنشدتوبعضی ازشهرهامراکزی هست که بااستفاده ازسلولهای خودت قطره مخصوص برات میسازن

جدی ؟؟؟ حتما پیگیری میکنم 

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 
جدی ؟؟؟ حتما پیگیری میکنم 

اره پیشنهاددکترم بودمیفرستادیجاچندقطره خون میدادی بعد قطره مخصوص خودت برات میساختن البته براکسانیه دگه به اشک مصنوعی جواب نمیدن