2733
2739
عنوان

سوراخ های بینی بعد از جراحی

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 36 پست
ممنون عزیزم خیالم راحت شد 

خواهش میکنم💖

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونه عزیزم مشکل خودم از ترس همین که نمیشه نفس بکشم عمل نمیکنم خیلی دوس دارم بدونم چجوریه آیا و ...

من چون داخل بینیم ورم داره خیلی تنفس برام سخته. ۴۰ روزه عمل کردم تو جهنمم. ازت خواهش میکنم سمت عمل بینی نرو

آهان. فقط الان من خیالم راحت باشه که وقتی برش نداده، با سایز سوراخ دست نزده؟

نه خیالت راحته راحت باشه دست بهشون نزده

فقط همون قسمتایی که بخیه خورده بود باقیشم هرچی هست ورمه، نوک بینی که مرکز بینی محسوب میشه وقتی ورم چشمگیر داشته باشه ناخوداگاه رو کل فرم بینی تاثیر میذاره ولی به مرور اوکی میشه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
2731
نه خیالت راحته راحت باشه دست بهشون نزده فقط همون قسمتایی که بخیه خورده بود باقیشم هرچی هست ورمه، نو ...

یعنی از ورمه که کوچکتر شده؟ آخه به دکترم گفتم ورم بره سوراخ بزرگتر میشه یا کوچیکتر، دکترم گفت زیاد تغییری نمیکنه

2738
یعنی از ورمه که کوچکتر شده؟ آخه به دکترم گفتم ورم بره سوراخ بزرگتر میشه یا کوچیکتر، دکترم گفت زیاد ت ...

بستگی داره مثلا من تاکیدم رو این موضوع بود که پره هام حتما خطی بشن و کلی اون قسمت بخیه خورد حتی بیشتر از پایک بینیم، و روز اول پره هام کوچیکه کوچیک بودن ولی الان ورم کردن چون بخوام روراست باشم اصلا تو خوراکی رعایت نمیکنم و هرچیز تند و نمکی باشه میخورم و الان قشنگ متوجه ورم روز اول با الانش شدم

ولی سوراخای بینیم همونه درحدی که سر گوش پاکن بزور میره

سایز پره ها کوچیک میشه بعد ورم ولی سوراخای بینیت نه فقط بعضی وقتا ممکنه مثلا به پهلو بخوابی و ورم یه قسمت بینیت بیشتر شه و باغث شه پره هات تابه تا دیده بشن که اونا تو بازه زمانی بعد از ورم اوکی میشن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
بستگی داره مثلا من تاکیدم رو این موضوع بود که پره هام حتما خطی بشن و کلی اون قسمت بخیه خورد حتی بیشت ...

ممنون عزیزم البته فک کنم کامل متوجه نشدم. فعلا به همین سایز بسنده کنم اگه میگید دست نزده

بستگی داره مثلا من تاکیدم رو این موضوع بود که پره هام حتما خطی بشن و کلی اون قسمت بخیه خورد حتی بیشت ...

اون وقت شما سوراخ بینی تون کوچیکه، تنفستون اوایل چطور بود؟ من احساس پر بودن دارم، تنفسم کم و  سخته. ۴۰ روز عمل کردم کارم به روانپزشک کشیده

ممنون عزیزم البته فک کنم کامل متوجه نشدم. فعلا به همین سایز بسنده کنم اگه میگید دست نزده

ببین عزیزم این قسمتی که خط کشیدم بیشترین ورم و داره بعد از نوک بینی، به اصلاح بهش میگن پره ولی سوراخ بینی فرم و حالتش معمولا تغییر زیادی نمیکنه و تا اخر همونه

مثلا من خودم الان پره های بینیم کاملا یه شکل نیستن و میدونم که قرار نیست در اینده تغییر زیادی کنن ولی میدونم پره های بینیم که الان یکم حالت گرد گرفتن بخاطر ورمیه که دارم و برطرف میشن

چون روز اول کاملا خطی بود 

اینم یادم رفت بگم تا ۶ ماه میگن باید بینیتو شستشو بدی که راه تنفسیت باز شه حتما انجام بده گلم

2706