2733
2734
عنوان

بابام اینا نیومدن خونم

177 بازدید | 11 پست

من خواهرم هردوشهرستانیم ولی ما ی ساعت از خواهرم نزدیکتریم یعنی بخوان برن خونه اون باید از پیش ما رد شن دیروز زنگ زدم مامانم گفتم کجایی؟گفت میخوام برم خونه خواهرت من گفتم باشه الان بعد ی روز زنگ زده گفتم کجایی گفت هنوز اونجاییم در صورتی که میان خونه من ی شام با قسم و قران میمونن خیلی ناراحتم کار همیشونه .

از کجا میدونی اونجا هم با قسم و آیه نمیمونن

😂😂

ب فا*ل و حس شیشم اعتقادی ندارم اگه تاپیکی ب این عنوان می‌بینید مربوط ب دوست عزیزم خبسابیل هست ک اگه تاپیکاش تموم شه با کاربری من میادش اگه ی تاپیکی نظر مخالف راجع ب این چیزا دادم گارد نگیر چون اون تاپیکا مال من نبوده،  محمدرضا هم کراش خبسابیل هست ن من   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
امشب دو شبه اونجان .بلدن وایسن اونجا .حتی نمیگن دخترمون حاملس ی سرم اونجا بزنیم

دعوت کن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
شاید بخاطر اخلاقای شوهرته

اخلاق شوهر من هیچ ایرادی نداره میان اینجا اینقد خرید میکنه بعد بابام میره پشت سر شوهرم حرف میزنه میگه ولخرجه .اینم به جای دستت درد نکنه بگه خوبه دامادمون احتراممون داره

اخلاق شوهر من هیچ ایرادی نداره میان اینجا اینقد خرید میکنه بعد بابام میره پشت سر شوهرم حرف میزنه میگ ...

خب پس ی دلیل دیگع داره.شاید زیاد باهاتکن راحت نیستن.خونه پدرت بودی،ب خواهرت بیشتر میرسیدن و اهمیت میدادن یا تو؟

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍