2733
2734
عنوان

چیکار کنم نامزدم میگه امشب عید دیدنی خونه داداشم بریم

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 53 پست
نه عزیزم حساس نشو برو مهمونی من که فقط دلم میخواد شوهرم بگه بریم جایی با سر میرم

پیام قبلیم نصفه اومد 

میگم خود جاریم اینجوری گفته بهم گفت تا دعوت نکردن نرو بعد گفتم میترسم شوهرم ناراحت شه بگم نمیام گفت حالا اگه دیدی بحث پیش میاد برو اشکال ندارع 

بعدفت البته من شوهرم هر چی بگم گوش میده تو رو نمی‌دونم 

بعد من پاشم برم بی دعوت خونش ؟

متوجه نشدم یعنی بگم جاریم اینجوری گفته ؟

اره بگو خودش گفته تا کسی پا گشا نکرده نرو خوتشون ...منم به حرقش گوش میدم ..

بعدم دیکع والا یه کم از عید دیدنی به نظرت نکذشته

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون خودش میاد تو پی ویم  بعد به من می‌گفت ببخشید دعوت نکردم میخواستم اول خواهراش دعوت کنن که ی ...

این معلومه فتنه ایه میخواد حرف ازت بکشه

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
اره بگو خودش گفته تا کسی پا گشا نکرده نرو خوتشون ...منم به حرقش گوش میدم .. بعدم دیکع والا یه کم از ...

آخه همون اوایل جاریم می‌گفت تروخدا به کسی نگو چت میکنیم 🥴

بگوهر چی ادابی داره.دفعه اول عروس بی دعوت جایی نمیره..بعدش برا سر زدن میره آدم ولی دفعه اول نه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
آخه همون اوایل جاریم می‌گفت تروخدا به کسی نگو چت میکنیم 

به شوهرت بگو،ولی بهش بگو به روی خودش نیاره و به کسی نگه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
بگوهر چی ادابی داره.دفعه اول عروس بی دعوت جایی نمیره..بعدش برا سر زدن میره آدم ولی دفعه اول نه

اره ولی روم نمیشه بگم اینجوری 🥴که ینی دعوتم نکردن 

ولی خونه خواهرش هم می‌گفت بریم (اونی که هنوز دعوت نکرده ) یکی دو هفته پیش هیچی نگفتم البته اون بهتر از داداششع از داداشش بدم میاد 🥴

آخه همون اوایل جاریم می‌گفت تروخدا به کسی نگو چت میکنیم 🥴

پس اصلا نباید باهاش چت می کردی ..مگه شوهرت کسی هست ..چطور به همسرت نکفتی ..می خوای یه چیزی از این چتا در بیاد شوهرت بکه من غریبه ام دختر

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
اگه گفت  چی 🥴میترسم آلو تو دهنش خیس نخوره 🥴

پنهون کاری نکن چیزی میشه بدمیشه برات

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2706