2733
2734
عنوان

چیکار کنم نامزدم میگه امشب عید دیدنی خونه داداشم بریم

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 53 پست
مگه تو بچه جاریتی که اون تربیتت کنه بگه چکار کن چکار نکن هی بخوای سر این چیزا حرص بخوری پیر میشی اتف ...

والا پدر مادرم هم میگفتن نباید بدون پاگشا بری ولی میگفتن حالا رفتی هم اشکال ندارع 

بعد منظورم اینه این جاریم خودش اومده گفته جایی نرو بی دعوت برای خودت ارزش بذار بعد من برم خونه خودش بی دعوت ؟

پیام قبلیم نصفه اومد  میگم خود جاریم اینجوری گفته بهم گفت تا دعوت نکردن نرو بعد گفتم میترسم شو ...

مگه چیه عزیزم بالاخره باید بری الان این دوره زمونه هیشکی دعوت نمیکنه با این گرونیا😂😂 اگه منتظر دعوت باشی مطمئنم باش تاصد سال دیگ هم دعوتت نمیکنن برو خونشون ببین برخوردشان باهات چجوریه اگه خوب بود که هیچی اگه نبود دیگ نرو  بالاخره باید بشناسی آدمای اطرافت رو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پنهون کاری نکن چیزی میشه بدمیشه برات

والا من که نمیرم چت کنم باهاش خودش میاد 

خود جاریم اصلا شوهرش نمیدونه با من چت می‌کنه از سر کار میاد شوهرش فوری خدافظی می‌کنه🥴

مگه چیه عزیزم بالاخره باید بری الان این دوره زمونه هیشکی دعوت نمیکنه با این گرونیا😂😂 اگه منتظر دعو ...

وا چه ربطی داره فامیلای سمت من همه دعوت کردن چه ربطی به گرونی داره مگه چقدر میشه 

2731
والا پدر مادرم هم میگفتن نباید بدون پاگشا بری ولی میگفتن حالا رفتی هم اشکال ندارع  بعد منظورم ...

پیام بده به جاریت بگو عزیزم ما امشب می‌خوایم بیایم خونتون خیلی دوست دارم بیام ببینمت ببین چی میگه

وا چه ربطی داره فامیلای سمت من همه دعوت کردن چه ربطی به گرونی داره مگه چقدر میشه 

دیگه باید بپذیریم که همه مثل هم نیستن و توقع نداشته باشیم تو همه چیو خیلی سخت میگیری  تازه عقد کردی متوجه نیستی ممکنه این جاریت از حسادتش این حرفو زده اما تو برو و آدما و بشناس 

والا من که نمیرم چت کنم باهاش خودش میاد  خود جاریم اصلا شوهرش نمیدونه با من چت می‌کنه از سر کا ...

خب چی میشه مگ بقیه بفهمند چت میکنید؟

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2740

از جاریی که از الان میاد پیوی ،چت میکنه و نمیخواد کسی بفهمه،باید ترسید.مواظب باش چی میگی و چه آماری میدی.

اگه میخوای همسرت ناراحت نشه،برا شام و ناهار نرو.بهش توضیح بده چون دعوت نشدم درست نیست برا غذا برم.ولی بخاطر احترام به تو و برادرت در حد یه سر زدن میام.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤
2706