2737
2734

مامانم عسلو ریخت تو یه ظرف زیاد ریخت که داداشمو آبجیمم بخورن...بابام اومد گفت چقد ریختی براش این حتما میخواد قلدر بازی درآره زیاد ریخته برای خودش انقد فحش بهم دادیم💔😭ببینید چند وقته همه چیو زهره مارم کرده شاید بگید متاسفم برات که به بابات فحش دادی اما انقدرررر سر به سره من میذارم بریدم کارم شده گریه بخدا هزار تا مریضی روحی گرفتم اعتیادم داره..چند شب پیش کباب خریده بود سره سفره نشسته بودم دیدم سماق ریخت رو کبابا ی دونه موند...اون یه دونه رو دید من ریختم ی کمشو بعدگفت کی این سماقو برداشت؟گفتم من چند سری گفت نباید برمیداشتی سرشو تکون داد آخرش گفت کارت تو شیکمت😭💔بخدا الانم دارم گریه میکنم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرت اخلاق و شخصیتش همینه دربرابر کارها و حرفاش سکوت کن کاری که میدونی باعث عصبانیتش میشه انجام نده ...

اصلا کاری باهاش ندارم خسته شدم نمیتونم سکوت دارم حالم بده😭

2731
عزیزم امونمو بریدن جای من نیستی شما

بابای من به دلیل کارش همیشه بد اخلاق بود بهونه می‌گرفت ولی عاشقشم فک نکن یکی باید جات باشه فقط آینو بدون حتی بهونه هاشونم نعمته

👩‍❤️‍👨❤️....دانشجو پزشکی )
2740

تو آینده دختر منی😔😔😔همسر منم با دخترمون خیلی بداخلاقی میکنه منم نمیتونم واسش کاری بکنم😔فقط بهش میگم سکوت کن اصلا جوابشو نده خدا به قلب کوچولو و مهربونت نگاه میکنه خودش یه فکری برات میکنه😔😔

قشنگ بشین بدون اینکه فحش بدی یا عصبی بشی هرچقدر میخوای عذا بخور بذار بزرگوار اینقدر سروصدا کنه تا صداش باز بشه... روخودت کار کن که نتونه عصبانیت کنه همه چی مال خودته ارث پدرته میفهمی که چی میگم؟ هرگز حق نداره با بچش اینجوری رفتار کنه اجازه نده درگیرت کنه.

ایشون بعد صدوپنجاه سال اون دنیا هم بره هنوز هرچی داره مال شما هاست نمیتونه ببره چه برسه به حالا 

نمیدونم اینا که حوصله و کیفیت پدری ندارن چرا سه تا و چهارتا میارن!!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......