2733
2734
عنوان

مامانای باردار سایز صفر فقط تا یک ماهگی تن بچه میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 101 پست

خانمابنظرتون بهترنیست از همون اولش سایزیک بگیریم؟؟؟

یعنی وقتی از بیمارستان بیاریمش خیلی بزرگه واسش؟؟

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستکی به بچه داره خواهرزاده ی من که زیاد تنش بود.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
من پسرم فقط دو هفته سایز صفر پوشید

من بچم پسره حس میکنم پسرا درشت ترن 

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
2731
نه پس و تعویض ندارن کلا

خب دیگه غصه‌ش رو نخور. الهی به سلامتی فارغ شی و بپوشونی تن بچه‌ت کیف کنی

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
خب ببر عوض کن یک بگیر شاید بچت درشت بود 

تعویض ب هیچ وجه ندارن مشکلم همینه 😃

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
2740

بستگی ب تپلی نینی داره 

بعضیا تپللن شاید همون سایز صفر کوچیک باشه از اول بعضیا هم ریزن تاذدو سه ماهگی بشه براشون پوشوند .ولی من شلوار سایز صفر بچم  تا 4 5ماهگی اندازش بود .ولی پیرا هن نوزاد زود تنک میشه چون شکماشون بزرگه

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
آخه چه خبره یک میلیون تومان چهار تیکه تیکه لباس فندوقی،اصلا ست نخر هیچوقت،جدا جدا بخر خیلی قیمت بهتر ...

امان از بی تجربگی 😃 

خانمابنظرتون بهترنیست از همون اولش سایزیک بگیریم؟؟؟ یعنی وقتی از بیمارستان بیاریمش خیلی بزرگه واسش؟ ...

اره بزرگ میشه یه دونه صفرو میخای .من که سایز صفر مامانم اینا نزاشتن بخرم زیاد دوتا سرهمی سایز صفر گرفتم فقط اتفاقن همونا تا یک ماه تنش میشد بقیه بزرگ بودن...

🌼بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه 🌼

اسی اخرین سونو روکی دادی وزن نی نیت چند بود؟

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
آخه چه خبره یک میلیون تومان چهار تیکه تیکه لباس فندوقی،اصلا ست نخر هیچوقت،جدا جدا بخر خیلی قیمت بهتر ...

یک تومن الان نظرت زیاده !!! پس جدیدا خرید نرفتی. من ایندفعه دوتا جلودکمه و سه تا شلوار از جای ارزون برا بچه برداشتم‌شد نزدیک هشتصد

2706