2733
2734
عنوان

مامانای باردار سایز صفر فقط تا یک ماهگی تن بچه میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 101 پست
اره درسته همه چیز بسته به جثه داره  خدا حفظ کنه دلبندتو😍

قربونت .🥰🥰

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تعویض ب هیچ وجه ندارن مشکلم همینه 😃

اگر خیلی برات مهمه میتونی تو شیپور بذاری برای فروش🤷🏻‍♀️

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2731
اسی اخرین سونو روکی دادی وزن نی نیت چند بود؟

۳۲ هفته 

یک کیلو ونهصد 

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
عزیزم بسلامتی فارغ بشید ❤️

ممنون گلم🙏

مشکلم اینه که خیلی از زایمانم وحشت دارم دست خودم نیست کابوس شب و روزم شده این😔

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
۳۲ هفته  یک کیلو ونهصد

عالیه دیگه وزنش.

من ۲۵هفته رفتم ۸۰۰گرم بود بنظرت کمه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2738
ممنون گلم🙏 مشکلم اینه که خیلی از زایمانم وحشت دارم دست خودم نیست کابوس شب و روزم شده این😔

واقعن بعد یه زایمان تازه ترس از زایمانو میفهمی چیه..زایمانه سومتونه؟ طبیعی بودین؟

🌼بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه 🌼
بله مامانم 2ماه بیمارستان بوده بخاطر من

اخی چقد مامانا زحمت کشیدن به ما♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عالیه دیگه وزنش. من ۲۵هفته رفتم ۸۰۰گرم بود بنظرت کمه؟

هر روز یه قاشق مرباخوری عسل بخور 🌹 الهی که به سلامتی فارغ شی

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2706