2737
2734
عنوان

شرایط طلاق کدومو قبول کنم

929 بازدید | 69 پست

دوستان میشه بیاید کمک یا همدردی 

همونطور که تو‌تاپیک های قبلی گفتم درگیریم و الان شوهرم میگه فقط طلاق شرایطم اینکه یا بچه رو حزانتش رو بگیرم و اون مخارج بچه رو‌میده یا برای اینکه بچه آسیب نبینه (اخه بچم فقط ۴ سالشه و خیلی وابستست به هردومون) جدا بشیم ولی یه خونه مشترک بگیره که ما بعنوان پدر و‌کادر بالا سر بچه باشیم 

حالا من چه کنم 😭😭😔😔 بخدا هرچی مسکن میخورم خواب نمیاد چشمام همش قلب درد و استرس

به نظرتون چه کنم

من فقط دردم بچمه که خیلی اسیب میبینه بیشتر از الان 😣😞 از یه طرفم میگم نکنه فقط دنبال امضای طلاقه بعد به قولاش عمل نکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مورد دومی رو نمیتونم درک کنم

وقتی طلاق بگیرین چجوری میخاین زیر یه سقف باهم زندگی کنین و جوری رفتار کنین که بچه نفهمه از هم جدا شدین

از طرفی وقتی قراره جدا بشین دیگه خونه مشترک به چه درد میخوره؟ میخاین هم جدابشید هم تو خونه 24 ساعت کنار هم باشید؟ 

خدا،،، تورو خدا🙂
2738

شما مگه ازسنگ هستی چرااحساساتی برخوردمیکنی شماخانوم فردامحبت نمیخوای نیاز جسمی وعاطفی وجنسی ات چی میشه شوهرتون ازخداشه شمابگید اوکی بچه روبزرگ کنم شماچی جوونی اتون چی میشه بیشترفکرکن دوست خوبم

گاهی انسانم آرزوست
مورد دومی رو نمیتونم درک کنم وقتی طلاق بگیرین چجوری میخاین زیر یه سقف باهم زندگی کنین و جوری رفتار ...

همینو‌بگو‌ البته این‌کلا زیاد خونه نیست میگه شبا بیام بچه ببینه پدرش هست غصه نخوره بخدا منم روانی شدم از فشار ذهنی

طلاق نگیر تا بچه بزرگ بشه و بعدش خواستی طلاق بگیری مهریه تو بگیر و تو اینده عذاب وجدان هم نمیگیری از ...

مهریمو‌داده الان بخدا نمیخوام بحث مالی رو‌باز کنم گفتم دردم بچمه ، بچم تازه یه ساله حرف افتاده ولی بازم حرف زدنش خوب نیست و متاسفانه یکم بچه ضعیفیه هم روحی هم جسمی نمیخوام‌باز یه ضربه اینجوریم بخوره دق کنه

حتما بچه رو پیش خودت نگه دار،آسیب کمتری میبینه پیش خودت باشه قطعن.  تو محضر قید کن بچه مال تو ...

لعنتی بچه همش تا میرم دو روز خونه بابام عر میزنه میگه بابامو‌میخوام بچه هر دو رو‌کنار هم میخواد نمیدونم چه کنم وگرنه اره بهترین حالت همینه بچه رو‌خودم بگیرم و برم پی زندگیم