2737
2739
عنوان

چرا حاجت نمی گیرم.... 😔

88 بازدید | 10 پست

چرا اینهمههه سال دعا می کنم هیچییی نمیشه؟ 😭😔

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭

دعات اگر غیر ممکن باشه بعید میدونم براورده شه، اگر ممکن باشه اول تلاش کن و بعد درستش کن از راهش

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعات اگر غیر ممکن باشه بعید میدونم براورده شه، اگر ممکن باشه اول تلاش کن و بعد درستش کن از راهش

انقققدر پیش پا افتاده که نگو... رفتن ظالم ها از پیشم... و انقققدر تلاش کردم که نگو.... 😔

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭
2731
حالا الان ناراحت میشی ولی یه سرچ کنی از خداتم هست دعاکنی حاجت نگیری چون آخرتت گلستانه

اتفاقا دنیا و آخرتم به خاطر این موضوع داغونه.... 

چیه حاجتت؟به حضرت علی اصغر توسل کن مستمر

چه توسلی؟ انواع توسلات رو کردم جواب نداده....😭 

2740
۱۴۰۱صلوات به عدد ابجد حضرت علی اصغر صلوات بفرست.تو نت سرچ کن توصیه امام حسین به آیت الله حق شناس داس ...

هر روز عزیزم