2737
2734
عنوان

من وقتی با شوهرم دعوام میشه خونه رو میسابم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 32 پست

من مجردی از اهل خونه ناراحت بودم آنقدرررر تمیزکاری میکردم حرفم نمیزدم و هر کی هر کار می‌گفت انجام میدادم چون کلا زبون دراز و تنبل بودم و شاد و پرحرف همشووون ناراحت و عصبی میشدن از این مدلم 🤣 الآنم تقریبا همینه روش و حالم 

اره  چون اعصابم خیلی خورده ،سعی میکنم رو وسایلا خونه خالی کنم قشنگ میسابم  یه دفعه اوایل ...

کاشکی منم مثل تو بودم 😁

البته من اگر بخوام اینطور هم باشم بچه کوچیک تو لست و پامه نمیذاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر پسرم ۵سالشه، تا باهامون قهر میکنه میره تو اتاقش و بیست دقیقه بعد میاد بیرون میبینی اتاق را د ...

چقدر خوب حالا دختر من برعکسه میره کشوهاشو باز میکنه تمامه لباساشو پرت میکنه بیرون 

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
من مجردی از اهل خونه ناراحت بودم آنقدرررر تمیزکاری میکردم حرفم نمیزدم و هر کی هر کار می‌گفت انجام می ...

میشه بیشتر بگی؟دلیل این کارت چی بود؟ پسرم ۵سالشه موقع قهر همیشه اتاقش را خیلی تمیز و مرتب میکنه، دوست دارم دلیلش را بدونم

2728
چقدر خوب حالا دختر من برعکسه میره کشوهاشو باز میکنه تمامه لباساشو پرت میکنه بیرون 

آره خیلی این کارش را دوست دارم ، ولی دلم میخواد دلیلش را بدونم، حس میکنم میخواد جلب توجه کنه و دنبال محبته اینجور وقتا

میشه بیشتر بگی؟دلیل این کارت چی بود؟ پسرم ۵سالشه موقع قهر همیشه اتاقش را خیلی تمیز و مرتب میکنه، دوس ...

خودم سرگرم میکردم تا باهاشون چشم تو چشم و هم کلام نشم و تو اون لحظات تمیزکاری اصلا ب مشکلم فکر نمی‌کردم ب کارم ک میکردم و گاهی خیال‌بافی ذهنی و چیزای بی اهمیت یه جورایی ذهنم خالی میکردم ... حرف گوش کن میشدم تا بخاطر نه گفتن و اینا هم حتی حرف نزنم با کسی . 

2740
فکر نمیکنم اینطور باشه . مگه اینکه زیاد در مورد تمیزکاری بهش تذکر میدین 

میدونه که دوست دارم اتاقش و اسباب بازی هاش را جمع کنه و درحالت عادی این کار را نمیکنه اما موقع قهر سریع همه را جمع میکنه و مرتب میذاره سر جاشون

پسرمنم گاهی اینکار می‌کنه و بخاطر دلجویی از کنه چون واقعا خونه رو بهم میریزن و اتاق نامرتبط دارن و م ...

آره اینم مثلا با جیغ و گریه میره تو اتاقش درا محکم میزنه به هم، شاید اولش گریه کنه ولی بعد آروم میشه و بعدم یه دفعه همه را تمیز میکنه و میاد بیرون