2737
2739

از شدت عصبانیت میفتم به جون خونه 

یه جورایی خونه تکونی میکنم 😂😂

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

منم 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
چه عادت خوووبی😍😍 من برعکس افسرده و ناراحت می افتم ی گوشه  حوصله هیچی رو ندارم

اره 

چون اعصابم خیلی خورده ،سعی میکنم رو وسایلا خونه خالی کنم قشنگ میسابم 

یه دفعه اوایل ازدواجم از شدت ناراحتی پرده ها رو دراوردم شستم 😂

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

استارتر پسرم ۵سالشه، تا باهامون قهر میکنه میره تو اتاقش و بیست دقیقه بعد میاد بیرون میبینی اتاق را دسته گل کرده، خیلی تمیز و مرتب میکنه همه جا را، نمیدونم چرا وقتی قهر میشه این حرکتا میزنه، الان یکساله این کارشه همیشه موقع قهر😂

این را گفتی یادم به پسرم افتاد

بچه هم داری استارتر؟

بله

استارتر پسرم ۵سالشه، تا باهامون قهر میکنه میره تو اتاقش و بیست دقیقه بعد میاد بیرون میبینی اتاق را د ...

الهی

خدا حفظش کنه عزیزم