2737
2739
عنوان

بچم همش میگه یکی منو زد توروخدااا بیاین اونایی ک میترسن نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها توهم هم میزنن یه کم ، پسر من چهار سالشه مثلا توی کارتون نشون میده کاراکتر کارتون افتاده و درد ...

پسر من اصصصصلا اینجوری نیست اصصصصلا ها

اینم تو این هفته دو س بار گفته فقط

2731
این دیگه واقعا وحشتناکه

بهش گفتم مامان کسی نیست میگفت نه نامرییه تو نمیبینیش بخدا هرجامیرم باهامه درصورتی که یع اتاق داریم دستشویی میرم باهام میاد ازدردستشویی باوحشت خونه رونگاه میکنه

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2740

بچه ها میتونن اجنه رو ببینن

دختر یکی از آشناهامون با اجنه بازی میکرد با بچه های اونا..

و البته چند بار هم اذیتش کردن آخر لکنت زبون گرفت و سریعا از اون خونه رفتن و تمام مشکلاتشون تموم شد البته دخترشون چند سال گفتار درمانی میبردن 

واکنش شما چی بود تا الان چکار واسش کردید

هیچی کاری نمیتونم بکنم من که خداروشکرنمیترسم  ولی خب بچع ام خیلی میتزسه بهش میگم خیالاته فکرکردی میگه نه مامان میبینمش

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
دیگه چیکار کنم واقعا وحشت دارم

صوت قران پخش کن.دایما ذکر بگو

آیت الکرسی بخون واسه بچت

شنیدم اگ ادرارت رو تو حموم بریزی دور تا دور خودت هرچی طلسم و....باشه باطل میشه.نمیدونم راسته یا نه.

ولی کارای بالارو بکن حتما