2733
2739

سلام بچه ها من خودم از اون ترسوهام

بعد بچم دو س روزه هی میگه عه مامان چرا منو زدی میگم مامان جان نزدم میگه پس کی زد داداش زد یا ابجی

الان باز خوابیدنی میگه مامان چرا زدی تو سرم در صورتی ک من کلا اینطرفم

اینم بگم ک میدونم کسایی هستن ک برامون دعا معا می‌نويسن توروخدا بگین چیکار کنم خیییییلی میترسم

بچم س سالشه 

یا ابلیفض

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

زیر سرش چاقو بزا ببین درست میشه

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بچه ی منم ازیک متراونورترمنم میترسه چندروزپیش یه گوشه خونه رونشونم میدادمیگفت یکی اونجاس

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
میترسم اخه بچه کوچیک تو خونممه

سنجاق قفلی ب لباسش بزن

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه