2733
2739
عنوان

دلم برا شوهرم میسوزه بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 44 پست

فک کردی کارکردن راحته؟ بخدا شب و روزم دیگه نمیفهمم

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردا بی جنبه ان بری سرکار میگه وضیفشه و عادت میشه براش قسطا یروز تموم میشه

نه تو خوبی

زن و مرد باید کنار هم کار کنن با هم زندگی رو بسازن

اگه اونجوری که تو میگی خب دو فردای دیگه مرده می‌ره یه زن دیگه میگیره میگه خرج جفتشونو میدم 

ای بابا هنوزم تو این فازی شماها

هععیییی

تنبلی هم حدی داره

2728

همسر من موقع امد خواستگاریم خیلی جداب بود تپل تر بود الان خودش میگه متاهلی کمرمو شکست😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
نه تو خوبی زن و مرد باید کنار هم کار کنن با هم زندگی رو بسازن اگه اونجوری که تو میگی خب دو فردای د ...

خب اگه نداشته باشه از کجا داره دوتا زن بگیره همینجا خیلیا شاغل بودنو تهش شده همونیکه گفتم یا بقول شما میشه دوزنه

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
2738
🥲🥲🥲چی بگم

روانشناسی میگه هر آدم سالمی باید روزی هشت تا ۹ ساعت کار کنه

کار کردن ماله آدم 

کار ذهن آدم رو باز می‌کنه باعث شکفتگی ذهن و روان آدم میشه

بیکاری باعث میشه که مغز و روان آدم منزوی و پلاسیده بمونه 

نمونه بارزش رو دیدی دیگه اون کاربر اومده میگه مرد پرو میشه بری سر کار 😐

هیچوقت این حجم از خزعبل رو یکجا نشنیده بودم 

وقتی درآمدی نداشته باشی هیچ جوره نمیشه کمک کرد

آره من کمکش میکنم با درآمدم کار میکنم ،اما الان که دو ماهه بیکارم محبتم رو بهش بیشتر کردم میاد خونه بوسه بارونش میکنم ،به خودم میرسم ،محکم بغلش میکنم حداقل از لحاظ محبت کم نیاره اونم همینجور نمیشه همه درآمد داشته باشن الان حقوق ها با کار یکی نیست سعی کن محبت هات و بیشتر کنی جبران میشه

خب اگه نداشته باشه از کجا داره دوتا زن بگیره همینجا خیلیا شاغل بودنو تهش شده همونیکه گفتم یا بقول شم ...

من امیدوارم شما موفق باشی و به سر منزل مقصود برسی 

فقط لطف کن همینجوری تنبلی پیشه کن و به زحمات شوهرت بی اهمیتی نشون بده بهش بگو وظیفته وظیفته

بینم کی کم میاره و می‌بازه

اون موقع بیا همینجا تاپیک بزن

واقعا خیلی بده مسئولیت زندگی و زن و خرج همه رو دوشته 😂

لعنت به مسعولین ایران بدرد هیچی نمیخورن💔

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤