2733
2734

يكماه پيش يجا دعوت بوديم افطار

من تو اتاق بودم و كيفم پيشم بود

كيفم بزرگ هست چون وسايل بچه توش ميزارم

يه چنددقيقه اي وفتم پذيرايي وقتي برگشتم ديدم يه گوله مو تو كيفمه

خيلي تعجب كردم ك اين مو چيه اخه مگه خونه جارو نشده…حالا مثلا اگر رو زمين بوده چجوري تو كيفم رفته

البته زيپم باز بود ولي كيفم بزرگه و ارتفاع داره

خلاصه بخودم گفتم چرت پرت فكر نكن

حالا ازون شب دقيقا تو خونمون همش دعوا ميشه نميخوام ربطش بدم ب مو ها

شايد چشم خورديم

ولي سابقه نداشت ما انقد دعوا كنيم 

نهايتا دوسه ماه يبار😕😕😕اگر چشم بوده برا رفعش دو سه بار تخم شكوندم فايده نكرد 

ادم وقتي عاجز ميشه فكرش الكي ميوفته ب شك و…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخه تخم مرغ به چه دردی میخوره 😐

توسل کن به قرآن به خدا ،۴۰ روز بقره بزاز 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
2740

کسی ندیدی بره اتاق؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

عزیزم سوره حمد توحید ناس فلق کافرون و آیت الکرسی رو به ترتیب هر کدوم رو ۷ بار بخون به اسپند خالص و بعد از اذان مغرب دود کن توی خونه خیلی موثره

آخر شب هم ذغال و اسپند خاموش شده رو بریز سر کوچه یا خیابونتون

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
مادر صابحونه كلا تو اتاق بود بقيه هم گذرا ميرفتن ميومدن

شاید مو بوده جارو نخورده ی وقتا میشه😕

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛