2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
از شوهرم خجالت میکشم بهیار تو دعوا گفت والا زن گوزو ندیده بودیم ،اونقدر دلم شکست نگم براتون🥺

وای الهی بگردم

فداتشم من شنیدم آب سیب زمینی خیلی خوبه( البته تو نت خوندم خودم امتحان نکردم) 

2740
وای الهی بگردم فداتشم من شنیدم آب سیب زمینی خیلی خوبه( البته تو نت خوندم خودم امتحان نکردم) 

واقعا تاثیر داره یعنی ممنونم امتحان میکنم ،بخدا بخاطر این شرایطم هیچ جا نمیتونم بمونم مسافرت نمیتونم برم 

فعلا قرص سوپر مینت باریج بخر. نفخ رو خیلی کم میکنه.

دایمتیکون هم خوبه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
واقعا تاثیر داره یعنی ممنونم امتحان میکنم ،بخدا بخاطر این شرایطم هیچ جا نمیتونم بمونم مسافرت نمیتونم ...

آخی. 

فداتشم معذرت میخوام میپرسم واقعا شرمنده.  رابطه از ( پ... شت هم خیلی بده) اگر اون قضیه هست دلیل اصلیش اونه

2706