2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشناسمش,همکاره

دیگ بد تر .

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
برام دعا کن بلایی سر خودم نیارم 🙏

چرا خودت؟

میدونم سختع .

ولی کسی ک اشتباه کرده و شرمساره اونه نه تو .

سرتو بگیر بالا و زندگیتو کن .تو خطایی نکردی ک .

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
طرف خیانت کرد ،شما ب خانم میگی ب متهم بیشتر عشق بده ؟ ک خیالش راحتتر شه ،بگه طنم دوستم داره ،اوکی ، ...

بنظرت چیکار کنم؟؟ من این روزا حالم خیلی بده،

فعلا چند روز منو آورده مسافرت ،ولی روش نمیشه تو چشمام نگاه کنه و همش میگه پشیمونم و اون که پیام میداد انگار من نبودم و ...،تو اینترنت سرچ کردم نوشته بود فرد دو قطبی میتونه چند لحظه ای واقعا کاری کنه که بعد خودش هم تعجب کنه ،هفته آینده هم وقت از مشاور گرفتم ،

2740
ببین ایراد ازشوهرته ..خیابون پر از آدم خرابه این باید چشم خودشو نگهداره

دقیقا,قبول دارم ،الان تایم از مشاور گرفتم ،بعد از مشاوره یا طلاق ،یا بخشش،ولی بعید میدونم تا دختره رو زمین نزدم آروم بگیرم 

از همون اول شوهرمو کسی انتخاب نمیکنم که خیانت تو کارش باشه. 

بخدا شوهر من سرش و جلوی زن ها بالا نمیاورد،اوایل من خیلی حساس بودم ،۴ سال عقد بودیم،از قبل ارتباط با دیگران بهش میگفتم سرتو بیاری بالا جرت میدم ،فلانی آدم درستی نیست ... 

نمیدونم چرا این بلا سر من باید بیاد؟؟؟

هنوز باورم نشده ،

حس میکنم عمرم نصف شده 

انگار یه عزیز از دست دارم 

انگار عزادارم 

خدا برای کسی نخواد 

سلام،چیکارکردی؟؟؟ تونستی ببخشی؟ یا نه؟ من بین زمین و آسمونم 

مجبوری دیگه چون ۱۰ ساله تو این زندگی جون‌کندم تا ساختمش نمیتونستیم به خاطر چند تا پبام خرکی و نادونی طلاق بگیرم

بخدا شوهر من سرش و جلوی زن ها بالا نمیاورد،اوایل من خیلی حساس بودم ،۴ سال عقد بودیم،از قبل ارتباط با ...

زیاد برای خودت مثل من بزرگش نکن بال و پر نده میدونم سخته  شوهر من نماز خون حلال و حروم و نامحرم و محرم سرش میشه ولی نشسته بود با همکار چت بازی و دردو دل سوختم ولی میگذره تو خواب میدیدم باورم نمیشد حتی چت ساده با نامحرم ولی چه میشه کرد