2733
2734

گفت من خیلی خوشبختم که عروسی مثل تو نصیبم شده 

بخدا اشک تو چشمام جمع شد من واسه رضایتش نه ،از روی انسانیت مراقبشم .توروخدا با دلای پاکتون برای پدرشوهرم دعا کنید خدا بهش نظری کنه 

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

دعای شما زودتر میگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

دعاش کنید خدا نگاهی بهش بندازه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دستت درد نکنه تو فرشته ای با وجود اینکه هیچ مسولیتی نداری مراقبشی🌹

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

ان شاءالله هر دوتاتون عاقبت بخیرشید

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
منم وقتی خیلی حمالی میکردم بهم میگفتن  از وقتی عاقل شدم دیگه سراغمو نمیگیرن

نگو عزیزم...کسی که بهمون نیاز داره نباید پس بزنیم 

من بچه نیستم 33 سالمه 

حتی اون ندونه خدا مه میبینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ان شاءالله هر دوتاتون عاقبت بخیرشید

قربون دلای پاکتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سالته ؟ خوش به سعادتت که دعای خیر بدرقه زندگیته

33 عزیزم.دورت بگرذم شاید دعاتون گرفت در حق پدرهمسرم دعا کنید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگو عزیزم...کسی که بهمون نیاز داره نباید پس بزنیم  من بچه نیستم 33 سالمه  حتی اون ندونه ...

تاپیکمو بخون 

از پول من و شوهرم برای اون یکی برادرشوهرم قایمکی خونه خریدن بدون رضایت ما 

منم ۲۸ سالمه

انشالله عاقبت به خیر بشی و پدر همسرتون هم زودتر سلامتیش به دست بیاره 

من که دو ساله از یه بیمار که نسبت دور باهام داره نگهداری میکنم قدر که نمیدونه هیچ یه حرف های میزنه از انسان بودن خودت پشیمون میشی

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
خدا یه پدرشوهرت سلامتی بده  از پدرشوهر منم نگذره که انقدر من و پسرشو اذیت کرد

قربونت عزیزم...چیکارتون کرد مگه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40