2737
2734

ازدواجم با دوست پسرم

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ازدواج

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی واسه همچی تلاش کردیم کلی دویدیم

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️
2740

پسرم که به دنیا اومد تو عرض 1 ماه بطور معجزه اسا صاحب خونه شدم ماشینمونو عوض کردیم و وضعمون خوب شد 

حالا پسرم یکسال و نیمشه باردار شدم دوباره 

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
پسرم که به دنیا اومد تو عرض 1 ماه بطور معجزه اسا صاحب خونه شدم ماشینمونو عوض کردیم و وضعمون خوب شد&n ...

وآقا چطوری صاحب خونه شدین؟

ینی پول نداشتین؟

زندگی بهم ثابت کردهیچ چیز از هیچ کس بعید نیست🥺💔😓

کاش از این یهوییی ها مثل خونه برای من اتفاق بیوفته مثلا خونه ای ک دوسش دارم جورشه با قیمت خوب خدایا قسمتمون کن قسمت همه مستاجرا شماام با دلای پاکتون برای خونه دار شدنمون صلوات بفرستین ممنون میشم💚