2737
2734

چند ماه در گردن وکمر گرفتم زیاد اهمیت ندادم حالا یه ماه شایدم بیشتر نوک انگشتام و کف دستم انگار سوزن میزنن بی حسه و درد وحشتناک  مور مور میشه پاهامم همش مور مور میشه درد گردن  وکمر هم دارم روم نیست به خانوادم بگن آخه همش از درد شکایت میکنم از صبح ۶ تا مسکن خوردم هیچ تاثیری نداره دردش امانم رو بریده کنکوری هستم دارم روانی میشم دکتر هم برم بگم چی بهش آخه من همه استخوانم درد میکنه مسخره میکنه منو چه مسکنی قوی هستش لطفا بگید ممنون  از درد دارم گریه میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
باید حتما به پزشک مراجعه کنی دقیق معاینه بشی. کاربرها نمی تونند درست راهنماییت کنند

میدونه باید دکتر بر ولی اصلا دوست ندارم به خانوادم بگم آخه میگن همش مریضی ولی از دردش دارم گریه میکنم بخدا کلافه شدم دیگه

ینی چی این حرفا مامان من دیسک کمر داره علائمش شبیه توئه دور از جونت حتما پیگیری کن

قبلا یه دکتر داخلی رفتم فقط معاینه کرد ام ار ای ندادم گفت دیسک کمر داری ولی من پیگیر نشدم از دردش دارم گریه میکنم

سلام عزیزم ...اگر همه استخوان هات درد میکنه ی آزمایش تب مالت بده ....خودت برو دکتر حتما پیگیر باش .. ...

تب مالت از چی منتقل میشه از گوشت هست درسته؟علائمش همیناس؟

میدونه باید دکتر بر ولی اصلا دوست ندارم به خانوادم بگم آخه میگن همش مریضی ولی از دردش دارم گریه میکن ...

عزیزم چاره چیه ؟ شاید هم از اعصابت باشه ولی باید یه پزشک با تجربه معاینه ات کنه