2733
2739
عنوان

لطفااا کسی در این مورد چیزی میدونه راهنمایی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 26 پست
عزیزم چاره چیه ؟ شاید هم از اعصابت باشه ولی باید یه پزشک با تجربه معاینه ات کنه

افسردگی واینا دارم نمیدونم شاید مال او باشه خانواد زیاد پیگیر نیستن و میگن همش مریضی منم دیگه دوست ندارم بهشون بگم کاش میشد خودم تنها میرفتم🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا یه دکتر داخلی رفتم فقط معاینه کرد ام ار ای ندادم گفت دیسک کمر داری ولی من پیگیر نشدم از دردش دا ...

ورزش آب درمانی ، سویق نخود بخور  ، هر شب محل دردو با روغن زیتون و بادوم شیرین ماساژ بدن برات در حد یه ربع بدون هیییییج فشاری فقط دستو بلغزونن یادمه یه ماه برا مامانم کردم تا چند سال راحت بود البته ورزش مخصوص دبسکم میکنن هر روز ولی کار هر شبت باشه حتا شده پنج دقیقه خوب میشی

2731
2738
ممنون حتما امتحان میکنم

ببین به نظر من تنها راه درمانش ورزش مخصوص و روغن مالیه چندین مورد دیدم حتا عمل کردن دوباره برگشته هیچ فایده نداشته اولاش مامانم متوکاربامول و باکلوفن می‌خورد خییلی عوارض داشت براش یکیش کبدشو داغون کرد که اونم داریم با طب سنتی درست میکنیم 

ببین به نظر من تنها راه درمانش ورزش مخصوص و روغن مالیه چندین مورد دیدم حتا عمل کردن دوباره برگشته هی ...

ملمان خودم پارگی دیسک عمل کرد بدت شد اره طب سنتی خیلی بهتره تا عمل واینجوری چیزا