2733
2734
عنوان

ب نامزدم حسی ندارم

717 بازدید | 60 پست

۴ سال دوست بودیم ب سختی بهم رسیدیم انقد اذیتم کرده انقد عصبیم کرده انقد بچه بازی دراورده واقعا از چشمم افتاده ب خودشم گفتم خیلی بچه بازی درمیاره خیلی حرصم میده اخلاقاق خیلی خیلی خوبیم داره ولی دیگ احساس میکنم هیچ حسی ندارم بهش 

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
شاید این حست گذراست. اخه ۴سال دوست بودین مگه میشه یهو همه چی تموم شه؟ 

نمیدونم شاید بخاطر اینه ک امشب خیلی حرصم داد...

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
بخدا فکر میکنی چون بهش رسیدی این حسو داذی از دستش میدادی الان عاشق و شیدا بودی

تا یکساعت پیشم عاشق و شیدا بودم انقد حرصم داد و عصبیم گرده ک دیگ امشب زدم ب سیم اخر

دوهفته کلا ارتباطت رو باهاش قطع کن نه ببینش نه زنگ بزن نه پیام بده به اونم بگو میخوام دوهفته تنها باشم اگه دلت تو این دوهفته براش تنگ نشدحتما نامزدیت رو بهم بزن چون قطعا دوسش نداری 

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2706