2733
2739
عنوان

درد دل

60 بازدید | 7 پست

من حدود ۱۰ _ ۱۱ سال پیش از یه رابطه خوب از همسرم جدا شدم 

دلیل جداییم این بود که همسرم قبل از من میره با یه دختری ( قصدش ازدواج بوده ) حالا اون موقع فقط ۲۰ سالش بوده اما قد و هیکل داشت در حین آشنایی متوجه میشه این دختر مناسبش نیست و سن دختر هم بیشتر دو سه سال بیشتر بوده ! 

و زمانیکه با من ازدواج میکنه منم سنی نداشتم و خودش تازه ۲۲ ساله شده بود 

اون دختر میفهمه ازدواج کرده و مستقیم اومد به مادرم گفت دومادت با من رابطه جنسی از مقعد داشته ! 

و منو به زوووور ازش جدا کردن و طلاق گرفتم گفتند اگه جدا نشی باید با بچه ازش جدا بشی ! خلاصه بگم اون دختر رفت کرج دنبال زندگیش و زندگی من متلاشی شد سنم کم بود حریف پدر مادرم نشدم در حدی که گوشیمو میگرفتن به همسرم پیام ندم خیلی اوضاع بد بود به شدت تحت کنترل بودم ! 

مثل اینکه همسر سابقم وسطای جدایی با یه دختری آشنا میشه و منم فهمیدم به روش اوردم اما کار از کار گذشته بود واقعا مُردم و یکماه بعد خبر ازدواجش رو با این دختر شنیدم ! با این سه سال زندگی کرد و شنیدم دختره آدم خوبی نبوده سر زندگیش نبوده و رفیق باز و خانواده سلیطه و … دلیل اصلی جدایی‌شون رو نمیدونم هرکسی یه حرفی میزنه اما مقصر همسرسابقم نبود! منظورم اینه خیانت نکرده بود

منم ۴ سال بعد یعنی یکسال بعد از طلاق همسر سابقم ازدواج میکنم شوهرم یکماه بعد عقد از ایران به بهونه تحصیل رفت و برنگشت ! و از طریق اینستا و فیسبوک متوجه شدم به شدت خانم باز و بی بند و باره ! و الان کارم به جدایی کشیده در واقع ۶ سال بدون هیییچ ارتباطی وفادارانه به پاش موندم اما …😭 الان همسر سابقم دوساله که ازدواج کرده و یک بچه یکساله دختر کوچولو داره هرچقدر از زندگی و آرامش الانش بهتون بگم کم گفتم ! برای همسرش تولدهای میلیونی میگیره براش سالن آرایشی زده خونه ۲۰۰ متری دو طبقه بهترین جای شهر ، بریز و بپاش ، حال خوووب عالییی ، به خودم میگم اونم برای بار سوم ازدواج کرد همه فقط خوشبختیشو دیدن ولی من دیگه نمیتونم حالا حالاها ازدواج کنم سنم بالا رفته از زبون مردم مخصوصا خانم‌ها فراری ام میگن دختر فلانی ( سرشناسیم ) برای بار سوم ازدواج کرد امشب دیدم همسرش چه تیپی زده خنده های از ته دل ، دختر کوچولوش بغل همسرسابقم عاشق و دیوانه دختر داشتن بود ! با همسرش میره عشق و حال ! متاسفانه پیگیر هم نباشم برام خبر خوشبختیشو میارن باورتون نمیشه چقدر حامی بود ولی با ازدواج دومم زخم زندگی قبلی برام تازه شد انگار به خون ریزی افتاده قلبم

هرچقدر از خوشبختی و آرامششون بگم کم گفتم همیشه هم پز زیبایی همسرشو میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مقصر خودتی که ۶ سال به پای ی آدم موندی 

دوست پسرم می‌گفت یکسال دیگه به پام بمون تا بیام ایران و ازدواج کنیم 

من حتی یک ماه هم پای دوست پسرم نموندم گفتم اگر اومدی ایران و موندی قدمت سر چشم 

نیومدی من بیکار و علاف تو نیستم و تموم کردم رابطه رو با اینکه خیلی همو دوست داشتیم 

الان مشکل شما اینکه دوست داری ازدواج کنی و عشق رو تجربه کنی  ؟ 

یا نه ناراحتی ازین که از همسر اولت جدا شدی 

بنظرم همسر اولت ی لاشیه بیخود تو ذهنت اونو بولد نکن و خودتو نزن به اون راه 

واست آرزو میکنم ی عشق واقعی و عمیق رو تجربه کنی خواهر

2731
مقصر خودتی که ۶ سال به پای ی آدم موندی  دوست پسرم می‌گفت یکسال دیگه به پام بمون تا بیام ایران ...

همه غم من از اینه که توی ازدواج دوم این بلا رو سرم آورد من اعتماد کرده بودم خیلی خستم کشش ندارم طاقت جدایی دوباره ندارم اما واقعا رفته و من نمیتونم بپذیرم 

همه غم من از اینه که توی ازدواج دوم این بلا رو سرم آورد من اعتماد کرده بودم خیلی خستم کشش ندارم طاقت ...

فراموشش کن 

می‌دونم سخته اما باید بتونی 

حتما حتما برو تراپی 

دوره قوانین جهان هستی و عزت نفس امیر خلعتبری هم حتما حتما شرکت کن 

خوب میشی به زودی 

2738