2733
2734
عنوان

باردارم گشنمه

214 بازدید | 35 پست

از همه چی حالم بهم میخوره شام نتونستم بخورم از غذا و چیزهای شیرین حالم بهم میخوره یکم از ترش اینا خوشم میاد خیار خوردم ولی با خیار چی میشه وای اذیت میشم کی خوب میشم

پنیر نمیتونی با خیار بخوری؟

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای منم‌پارسال بارداربودم‌یادش بخیر واقعا راست‌میگن بعد دلت برا این روزاتنگ‌میشه الان‌گفتی باردارم‌یهو دلم‌تنگ‌شد

منم‌از سه‌ماه تا۵ماه حالم‌زیادخوب نبود ولی کم‌کم‌بهترشدم 

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 
2738
وای منم‌پارسال بارداربودم‌یادش بخیر واقعا راست‌میگن بعد دلت برا این روزاتنگ‌میشه الان‌گفتی باردارم‌ی ...

جنسیتش چی بود؟

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
آره این به ذهنم نرسید شاید بتونم خدا خیرت بده کلا از بس بیحال و افسرده ام از همه چی بدم میاد مغزم کا ...

منم حالت تهوع امونمو بریده

الان سیب خوردم

موز

اجیل مث پسته یکم شور

سنجد

نخود

برنج کم روغن با کباب

سیب زمینی اب پز با نمک وخالی

فعلا اینارو بخور

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
وای منم‌پارسال بارداربودم‌یادش بخیر واقعا راست‌میگن بعد دلت برا این روزاتنگ‌میشه الان‌گفتی باردارم‌ی ...

خدا کنه زودتر خوب بشم والا از بین میرم نمیتونم درست و حساب به شوهرم و دخترم غذا درست کنم

چجوری دلت واسه حال بدت تنگ میشه ، من مادر نشدم درک نمیکنم😁

خخ ببین یکی دوماهیش زیادخوب نبودم درکل

شکرخدا از اون مدلا نبودم‌ک‌خیلی بدحال شم ولی بازم ...... ولی ی حس خوبی بود نمیدومم چجوری بگم 

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍