2733
2734
عنوان

هرررگززز ازدواج نخواهم کرد.

| مشاهده متن کامل بحث + 4382 بازدید | 157 پست

مرد خوب هم کم نیست

الان همسر من فرشتست واقعا که خدابرام از آسمون فرستاده

یعنی هرچی بگم کم گفتم

یه عاشق به تمام معنا

(ازدواجمونم سنتی بود)

من خانومم باور کنین فقط اسم خوراکی که عاشقشم رو گذاشتم روی کاربریم😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من تو اغتشاشات میگف هب چرا نمیزا ن هرکی هرچی دوس داره بپوشه  بعدا سر لباس دهن منو سرویس ک ...

بابای منم همینه 

من حق ندارم پنجره اتاقمو وا کنم ولی به ظاهر میگه آره باید آزادی باشه

کدوم ازادی مرتیکهههههه تو خودت دیکتاتور ترین ادم زندگی منیییییییییییی 

نکبت!

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2731
هیچ مرد خوبی تو دنیا نیست. حالا شوهر من‌ اخلاق و رفتارش خوبه منو خیلی دوست داره واسه بچه هامون‌سنگ‌ ...

دقیقا زندگی من و حال منو گفتی با این تفاوت که من معتقدم دوستم نداره! بنظرم شما هم اشتباه فکر میکنی دوستت نداره که اگر داشت خیانت نمیکرد

دقیقا  هیچ مرد خوبی نیست  مردا فقط ژن پرستن دنبال عشق پ حال خودشون  نمیدونم چرا از ...

دقیقا.

میان‌ دخترای مردمو اسیر خودشون میکنن دوتا بچه ام‌میندازن بغلش ..برو‌که بریم

چ ربطی داره مگه ازدواج فقط همینه؟

عزیز من ازدواج همین نیست ولی چرا دختر ۱۵ ساله باید دنبال زندگی مشترک باشه یا نصفی ها سنشون کمه ازدواج میکنن یا دغدشون شده شوهر 

من سن های بالاتر نبود منظورم 

سن بالاتر همه کارش کرده بعد میسنجه انتخاب میکنه دخترای این سن دغدغه‌شون بشه شوهر مشخصه دارن داخل چه فرهنگ و بستری بزرگ میشن 

چه بسا منظورم افرادی هم بود که از اول دنبال شوهرن و فکر میکنن شوهر افتخاره و دستاورد وایمیسن افتخار میکنن به خودشون میری داخل زندگیشون فقط دلت حیسوزه براشون اینا از حماقت و کوته فکریه یک زن مخصوصا داخل این جامعه باید اول به فکر خودش و زندگیش باشه نه جفت گیری

من واقعا حس میکنم مردا ذاتشون خوب نیست کلا دنیایی بهشون خوبی و محبت کنی اخر سرم ازت طلبکارن

بازم میگم انسان خوب و بد داره چه مرد چه زن

من خانومم باور کنین فقط اسم خوراکی که عاشقشم رو گذاشتم روی کاربریم😂
طبق تجربه میگم احتمال خیلی زیاد داره خیانت میکنه. مردای کثیف اوایل به پوشش زن خودشون گیر میدن و محدو ...

دیگه برام مهم نیست هرچی نشده بشه 

زندگیم پر مشکله از همه نظر خانواده و شوهر و کوفت و زهرمار 

دیگه جون ندارم هرچی ک نشده بشه

ازدواج همینه ک توضیحش دادی ک فقط زنا رنج میکشن توش

ازدواج میتونه بزرگترین اشتباه هر کی باشه  حالا من ک ازدواج کردم اونم با کسی ک عاشقش بودم چ گلی ...

خیانت دیدی؟ 

من امشب یه دل سیر اشک ریختم .

منم خیانت دیدم .

خیلی خستم اما از فکر و خیال نمیتونم بخوابم

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
منم‌با تمام‌وجود اینو دیدم‌و تجربه کردم..مرد خوب تو دنیا نیست‌.اونیکه میگن خوبه از همه بدتره‌.اون‌چن ...

دقیقا یکی اومد ماشین و باهاش معامله کردیم ببین یعنی چنان گولش و خوردیم که نگو آنقدر آروم بود موردی بود ساکت بود که نگووو این پول ماشین و قرار شد بقیه ش و چهار روز دیگه بیاره ما رفتیم دم خونه ش که پولمون و بگیریم چنان داد و بیدادی راه انداخت زنگ زدیم جلو مامور دوباره شده بود مظلوم جوری که اصلا نمیشناختیش هر کدومشون یه اخلاقی دارن

خیلی از ماها تو ۱۵ سالگی گفتیم هیچوقت ازدواج نمی‌کنیم طبیعیه اون موقع زمان درس و مدرسه هست آدم تو فکر قبولی دانشگاه و شغل خوبه و دوست نداره اسیر زندگی زناشویی و بچه بشه باید ببینیم تو سی سالگی هم همین نظر رو خواهی داشت یا خیر

آره پونزده سالمه

خواهرانه بهت میگم عزیزم الان تو سن خاصی هستی اوج احساسات و هیجاناتته ۲۰ سالگی رو که رد کنی دنیارو به یه دید دیگه میبینی کلا که من الان هرجور برات توصیفش کنم نمیشه 

خودمم سنم اونقد زیاد نی ۲۱ سالمه 

اما تفکرات قبل و بعد بیست سالگیمو میبینم اصن حس میکنم ی ادم دیگه ام 

فقط بدون دنیا اینطوری که الان داری میبینی نیست و جاییه خیلی قشنگ تر از چیزی که تو تصورته..

به خصوص ادماش=)

منم دوست نداشتم ازدواج کنم اما مجبور شدم به خاطر تیکه هایی ک بابام میگفت بعد مدرسه نرفتنم خیلی ازم ایراد میگرفت روزگار بهم ندادن الانم خوشبخت نیستم ولی زندگی میکنم چی کار کنم . 

2706