2733
2734
عنوان

هرررگززز ازدواج نخواهم کرد.

4376 بازدید | 157 پست

چون جماعت مردو دوست ندارم ازشوووون بدم میاد.همشون یه گوهن میبینی طرف پیش مادرش زندگی میکنه خودش هر روز و هر ساعت خدا میره به مادرش سر میزنه ولی زنه بدبخت میاد یه جا بره میگن این زن زندگی نیستتتتت.خیلی از این بابت تحتتتت فشاررررررررمممممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازدواج میتونه بزرگترین اشتباه هر کی باشه 

حالا من ک ازدواج کردم اونم با کسی ک عاشقش بودم چ گلی زدن به سرم 

تازه خیانت شد بهم 

الان با ۲۰ سا سن داغون شدم 

مردها همشون بدن استثنا هم نداره بدون شک دارم میگم از مجردین لذت ببر 

نصیحت من به تو .

2740

این یکیشه تازه

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک

یه سوال توهین نیستاااا

مگه اختیار زن دست مرده؟کی گفته؟

اصن مردا باید از زنا اجازه بگیرن و بهشون احترام بزازن.قانون زنو مزد تو جهااان ما تو جایی که ما زندگی میکنیم برابر نخواهد بود.

مرد خوب باشه زندگی بهشته ولی نباشه جهنم

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
شوهر من تو اغتشاشات میگف هب چرا نمیزا ن هرکی هرچی دوس داره بپوشه  بعدا سر لباس دهن منو سرویس ک ...

به حرفش گوش نده ببینم چیکار میتونه بکنه

بگو هرچی که دلم بخوادو میپوشم بتوچه

بتو هیچ ربطی نداره.