2752
2734
عنوان

هرررگززز ازدواج نخواهم کرد.

| مشاهده متن کامل بحث + 4382 بازدید | 157 پست
آخه از کجا بدونیم بعدا چه گوهی هستش

ببخشیدا ولی همه ی مردا رو به یه چشم نبین و وقتی جمع میبندی همشون گوهن انتظار نداشته باش وقتی مال ما اونجور نیستن ناراحت نشیم

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
مرد خوب هم کم نیست الان همسر من فرشتست واقعا که خدابرام از آسمون فرستاده یعنی هرچی بگم کم گفتم یه ...

بعضی ها ی جوری گارد گرفتن و میگن مرد ها همه آدم‌های بدی هستن 

انگار زن ها همه فرشته ان 

من تو اطرافیان بی نهایت زن های عوضی و خیانت کار و پست فترت دیدم 

همون جوری که مرد عوضی زیاده به همون میزان زن هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا بااین سطح ادب و شعورت همون تو خونه بابات بمونی واسه شوهر نداشتتم بهتره 

واقعا بابات داداشت عموهات داییات همینقد گوهن ک میگی؟؟؟

اگ اره ک بهت حق میدم منم تو همچین خانواده بی اصل و نسبی بزرگ میشدم ب خودم این حقو میدادم ک درمورد مردا اینجوری خرف بزنم .

حالا ک نمیخوای شوعر کنی لااقل برو پی درسو کار ک لااقل خودت یه گهی بشی 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

نگو اینطوری 

مرد اگه خوب باشه میشه همراهت همدمت 

همه آدم ها همینا پر از خوبی ها و بای ها 

حتی خانم ها هم ممکنه اخلاقیاتی داشته باشند که از نظر مرده ها بد بیاد 

اونی که زن رو مثل برده می‌دونه مرد نیست یه آدم متحجره 

من خیلی از زندگی هارو دیدم که شوهرا اوایل رفتار درست رو بلد نبودن خوب چون نکاهشون به پدراشون بوده ولی با سیاست خانم همه چیز درست شد 

نه که سیاست داد زدن و توهین باشه 

به نظرم ازدواج یه نیاز طبیعیه ماست البته امیدوارم همه زندگی مشترک خوبی رو تجربه کنن

2731
بله متاسفانه منم بعد سالها جنگیدن برای درست کردن پایه های سست زندگی مشترکم که دلیلش خیانتای شوهرم بو ...

دوست عزیز خیلی براتون ناراحت شدم چون واقعا این زندگیه سختیه واقعا با خیانت زن نابود میشه 

بعضی ها ی جوری گارد گرفتن و میگن مرد ها همه آدم‌های بدی هستن  انگار زن ها همه فرشته ان  ...

همونقدر ک مرد عوض زیاده  ، زن عوضی هم زیاده 

فقط زنها خوب نیستن

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
بله متاسفانه منم بعد سالها جنگیدن برای درست کردن پایه های سست زندگی مشترکم که دلیلش خیانتای شوهرم بو ...

الهی 

چقدر بد آدم با ذوق ازدواح میکنه ک خوشبخت بشه آخرشم اینجوری .

بیخیالش بذ بچهذهات سرگرم باش به فکر خودت باش 

اینجور آدما ارزش جنگیدن ندارن 

خیانت در چ حد بوده ؟

اصن را.طه نداریم ینی خودمم نمیخوام  اصن خوب نیستیم باهم  خودشم ناراحته خیلی حرص و جوش خو ...

منم خیانتش جنسی نبود ..

من یه پیامک توی گوشیش دیدم ..

طرف همسایمون بود رفتم خونشون گفتم گوشیم جامونده خونه

گوشیتو بده به شوهرم یه زنگ بزنم ..قبل از اینکه بده دستم کلی لفتش داد و یه چیزایی رو پاک کرد.

شکم به یقین تبدیل شد.

خلاصه به شوهرم گیر دادم که تو بااون زنه رابطه داری ..اونم برای اینکه منو بترسونه گفت میرم پرینت میارم شرمنده بشی.

منم باهاش رفتم میخواست بپیچونه.

خلاصه به زور بردمش ..فکر کرد فقط مال اون روز رو میگیرم اما مال یه ماه گذشته رو گرفتم .

دیدم خدا نشون نده روزی چند ساعت در ارتباط بودن

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
یه سوال توهین نیستاااا مگه اختیار زن دست مرده؟کی گفته؟ اصن مردا باید از زنا اجازه بگیرن و بهشون اح ...

شعار نیست ولی به خدا یادم نمیاد تواین ۸ سال زندگی که با شوهرم دارم یک بار اجازه گرفته باشم اطلاع دادم ولی اجازه هرگز

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

دوست عزیز. شما هنوز خیلی بچه ایی الان باید فکرت درس باشه نه شوهر دوم اینکه اصلا همه مردان اینجوری نیستن خیلی هم مردای باشخصیت داریم شما دیدتون رو عوض کنید وقتی بالای بیست ساله شدید به شوهر فکر کنید 

بعضی ها ی جوری گارد گرفتن و میگن مرد ها همه آدم‌های بدی هستن  انگار زن ها همه فرشته ان  ...

اره 

میدونی بدترین تصور واسه من چیه ؟؟؟

اینکه شوهرم بخواد فک کنه همه زنا شکل همن 

بخدا شرمم میگیره 

واقعا قشنگه ی نفر بیاد بگه زنا همه یه گوهین؟؟؟

مگ تو چجور خانواده ای بزرگ شدن؟؟؟

مگ تو چ محیطی رشد کردن؟؟؟

اینکه ما زنا حق برابر نداریم بخاطر ناقص و العقلی همین جماعته

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
منم خیانتش جنسی نبود .. من یه پیامک توی گوشیش دیدم .. طرف همسایمون بود رفتم خونشون گفتم گوشیم جامو ...

واقعا ک 

ای خدا چی بگم هر کی ی جور مشکل داره زنه چه هرزه ای بوده 

ببین زنا هم به هم خیانت میکنن اون زن ک میدونسته 

متاسفم برای این جامعه 

الان چطورین ؟بخشیدیس؟

موقع رابطه هم میگی ذلیل بشه ؟ بعد میای ب مجردا اینطوری میگی ک بترسن

مجردم گل

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
بازم میگم انسان خوب و بد داره چه مرد چه زن

درسته اما من فکر میکنم مرد یه غریزه ی بدی داره اینکه ببخشید اینو میگم اما اگه حتی اگه زن داشته باشه اما یه خانوم برهنه ببینه بازم تحریک میشه اما زنا اینطور نیستن زنا اگه تو قلبشون یه نفر باشه هیچکس اصلا به نظرشون نمیاد

2706