2733
2734
عنوان

هرررگززز ازدواج نخواهم کرد.

| مشاهده متن کامل بحث + 4383 بازدید | 157 پست
الهی  چقدر بد آدم با ذوق ازدواح میکنه ک خوشبخت بشه آخرشم اینجوری . بیخیالش بذ بچهذهات سرگرم ب ...

از زمان عقد و حتی قبلش عادت به چت با زنا و دخترا داشته متاسفانه من نمیدونستم چون ظاهرا کاملا موجه و چنان اشتباه و رفتار بقیه رو زیر سوال میبرد من فکر میکردم این پسر پیغمبره! من بعد ازدواج و وقتی باردار بودم فهمیدم اما نذاشت جدا بشم کلی گریه کرد و خواست بمونم اما اشتباه کردم فکر کردم جوونی کرده اشتباه کرده نمیدونستم ذاتش خرابه. من تا حد چت و زنگاش رو میدونم به شدت محافظه کار تو دار کم حرف و تو جامعه موجه هست. هر چند سال یه بار یه چیزی ازش میدیدم تا اینکه ۶ سال پیش تصمیم گرفتم دیگه زوم نکنم اذیت نشم زندگی به ظاهر آروم و شادی داشتیم تا چند ماه پیش که احساس کردم دارم خودمو خر میکنم و چقدر کیف میکنه که من بهش گیر نمیدم همون روز دقت کردم دیدم باز داره چت میکنه دیگه آتیشی شدم الان برام مثل یه حیوون نجسه اصلا حسابش نمیکنم. راستی مشکل مالی هم ندارم فقط به خاطر بچه هام تو خونه هستم

درسته اما من فکر میکنم مرد یه غریزه ی بدی داره اینکه ببخشید اینو میگم اما اگه حتی اگه زن داشته باشه ...

بازم میگم اینجور نیستدیدین دیروز یه خانوم تاپیک زده بود که هرجا به مرد میبینم سر تر از همسر خودم جذبش میشم

من خانومم باور کنین فقط اسم خوراکی که عاشقشم رو گذاشتم روی کاربریم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از زمان عقد و حتی قبلش عادت به چت با زنا و دخترا داشته متاسفانه من نمیدونستم چون ظاهرا کاملا موجه و ...

چن سالته عزیزم ؟

خدا لعنتشون کنه

شما دیگه هیچ جوره نمیتونی به اون برگردی حتی اگه دیگه اسن کارو نکنه چون هیچوقت نمیتونی فراموش کنی 

میتونی جدا شی و بابچه هان زندگی کنی راحت دیگه نبینی 

خودش براش مهم نیست اصلا ؟؟

درسته اما من فکر میکنم مرد یه غریزه ی بدی داره اینکه ببخشید اینو میگم اما اگه حتی اگه زن داشته باشه ...

اینا چه تفکرات مضخرفیه ک دارین؟

البته حق دارین از بچگی همیشع حرف از غریزه مردا بوده ک از قضا به غریزه حیوانات هم شبیه بوده 

همین حرفاست ک خیلی مستقیم مجوز خیانت رو صادر میکنه 

از بچگی ب ما یاد دادن زنه و عفت و حیاش و پاکدامنیش مرده و عریزه حیوانیش 

همینه ک مردا بخودشون اجازه میدن واسه نیازشون هر غلطی بکنن 

چرا زنا نمیکنن واسه اینکه شوهرش تو قلبشه؟ نههههه عزیزم چون کسی ب مردش نگفته زن هم نیاز داره همیشه گفتن زن عفت و حیا داره زنایی ک خیانت نمیکنن فقط و فقط ترس از حیا دارن چیزی ک مردا ندارن 

لااقل ب بچهامون درست یاد بدیم

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
اینا چه تفکرات مضخرفیه ک دارین؟ البته حق دارین از بچگی همیشع حرف از غریزه مردا بوده ک از قضا به غری ...

چه ربطی داره من نسبت به تجربه خودم صحبت کردم و فکر خودم رو گفتم منظورم اون چیزی که شما متوجه شدید نیس با این وجود نظر شما قابل احترامه

چن سالته عزیزم ؟ خدا لعنتشون کنه شما دیگه هیچ جوره نمیتونی به اون برگردی حتی اگه دیگه اسن کارو نکن ...

چرا براش مهمه چند مدت قهر بودم حاضر به طلاق نمیشه از طرفی بچه هام مهمن برام نمیتونم ولشون کنم و نمیتونم با خودم ببرمشون چون پدر خوبی هست براشون و دق میکنن امر هر کدوممون کنارشون نباشیم. ببین شوهر من خیلی موجه هست هیچ کسی باورش نمیشه درگیر این روابط باشه کلا وجهه خودش رو خراب نمیکنه و منم آبروش رو بخاطر بچه هام نگه داشتم. نمیخوام بچه طلاق بشن و از فامیل و دوست و غریبه ترحم بشن یا کوچیک بشن. ۳۵ سالمه عزیزم

چرا براش مهمه چند مدت قهر بودم حاضر به طلاق نمیشه از طرفی بچه هام مهمن برام نمیتونم ولشون کنم و نمیت ...

سنی نداری عزیزم خدا بهت آرامش و صبر بده 

خدا کمکت کنه و دلتو اروم کنه 

مطمئن باش این مرد بعد ی مدت خوشگذرونی عین چی پشیمون میشه همه مردایی ک خیانت میکنن پشیمون میشن اما دیگه خیلی دیره 

یه فکر خودت و بچه هات باش با اونا خوش بگذرون با خانوات وقت بگزون با دوست و رفیقات برو بیرون اصلا بهش توجه نکن 

امیدوارم خدا بهترین راه و برات انتحاب کنه گلم 

چه ربطی داره من نسبت به تجربه خودم صحبت کردم و فکر خودم رو گفتم منظورم اون چیزی که شما متوجه شدید نی ...

بله متوجهم و منم دارم میگم ک دانسته ها و حتییی تجربه هاتون حاصل خض عبلات گذشته هاس 

در اخرم گفتم لااقل ب بچهامون درست اموزش بدیم 

بهشون یاد بدیم زنو مرد برابرن 

اگ نیاز جنسی‌عاطفی.مالی هست ب ی اندازه و واسه دو طرف هست ن فقط مرد 

به پسرامون اگ یاد بدیم حتی حق خیانت هم دو طرفه هست  اگ تو کردی پس طرف مقابلتم میتونه انجام بده باور کن دیگ هیچ خیانای باقی نمیمونه

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
سنی نداری عزیزم خدا بهت آرامش و صبر بده  خدا کمکت کنه و دلتو اروم کنه  مطمئن باش این مرد ...

پشیمونیش برای من سودی نداره بعد از ۱۵ سال زندگی مشترک خیلی دیر شده برای پشیمونی من عین نجاست و آشغال میبینمش. متشکر عزیزم. بخدا هر کی منو میبینه از زیباییم میگه خانواده شوهرم از اول تا الان پز منو به بقیه میدن. هم تحصیل کردم هم شاغل اینقدر مرد هست کرم میریزه یه نگاه بهش کنم اما من از همشون متنفرم نکه الان متنفر باشم من وقتی شوهرم عاشقم شد و منو عاشق خودش کرد بعد اون چشمم رو روی همه بستم و فقط اونو دیدم حیف عشق پاکم حیف وفاداریم پای این حیوون. هیچ وقت نمیتونم ببخشمش چون بارها بخشیدیم الان حسابش نمیکنم که بخوام ببخشم .  لعنت به سرنوشتم حقم این نبود که خدا کاری کنه اعتقاداتمم از بین بره چون از خدا خواسته بودم یه مرد پاکدامن نصیبم کنه. 

پشیمونیش برای من سودی نداره بعد از ۱۵ سال زندگی مشترک خیلی دیر شده برای پشیمونی من عین نجاست و آشغال ...

الهی عزیزم خیلی ناراحت شدم برات 

همه میخوان مرد پاک نصیبشون بشه اما کرد پاک وجود نداره متاسفانه 

تو تنها نیستی خیلیا تو شرایط توان نگران نباش شوهرت حتما تقاص کاری ک کرده باهات پ پس میده 

ای خدا این چ دنیاییه ۱ بار ب دنیا میایم ک رنجو درد بکشیم هدفت از حلقت ما چی بوده !

الهی عزیزم خیلی ناراحت شدم برات  همه میخوان مرد پاک نصیبشون بشه اما کرد پاک وجود نداره متاسفان ...

بله میدونم این درد مشترک خیلی از زنهاست متاسفانه تو سن جوونی خامیم و فکر میکنیم پسرا عشقشون پایداره و با اونا خوشبخت میشیم اما زهی خیال باطل. کاش زندگی بعد ازدواج رو تو خواب قبل از ازدواجمون ببینیم وگرنه کسی ازدواج نمیکنه برای خودش درگیری ذهنی درست کنه. فقط از خدا مرگشو میخوام به عنوان تقاصش هیچی آرومم نمیکنه. نه بی آبرویش رو میخوام نه بدبختیش فقط میخوام نباشه. اما فکر کنم این منم که غصه دق کنم بمیرم. ببخشید شما رو ناراحت کردم 

بله میدونم این درد مشترک خیلی از زنهاست متاسفانه تو سن جوونی خامیم و فکر میکنیم پسرا عشقشون پایداره ...

عزیزم این حرف و نزن چرا شما دق کنی ؟ این همه بدبختی کشیدی بست نیست ؟ این همه اذیت شدی 

تو الان باید قوی باشی به فکر خودت و بچه هات باشی اصلا فک کن اون وجود خارجی نداره بسپرش به خدا مطمئن باش تاوان پس میده اصلا شک نکن بهت قول میدم 

به خاطر یه اشغال فکر و ذکرتو داغون نکن خودت مهمی  

واقعا ک  ای خدا چی بگم هر کی ی جور مشکل داره زنه چه هرزه ای بوده  ببین زنا هم به هم خیان ...

آره خوبیم باهم اما یهو یادم میاد حالم بد میشه عصبی میشم دیوونه میشم مثل الان که دیگه خودش بیدار شد اومده آرومم کرده ...خیلی بهم رسیدگی میکنه ...اخلاقش حیلی فرق کرده ...اما میگم نکنه فیلمه...میگم نکنه دوباره دارن بازیم میدن خلاصه اعتماد ندارم حتی به محبت هاش

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
2706