2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر ناراحت شدم تز ایت تاپیک

خداکنه درست بشه خیلی بده درکت میکنم

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2740

سلام جواهر جانم خوبی؟ 

من همیشه پیگیر تایپیک هات هستم🤍  به نظرم هیچکس مثل تو نمیتونه عشق رو اینقدر قشنگ توصیف کنه ...  با تایپیک های شادت شاد شدم... با غصه هات ناراحت شدم... ان شاءالله همیشه بیای از شادیات تایپیک بزنی و دل ما رو هم شاد کنی🤍

دوستت دارم دوستِ نادیده ی من ... 

ان شاءالله رابطه ی پدر و همسرتم خوب بشه ..‌. با دوتاشون جداگانه صحبت کن .. بگو به خاطر من به همدیگه احترام بذارین ... به همسرت بگو وقتی پدرمو ناراحت میکنی انگار قلبِ منو میشکنی .. به پدرت هم همینطور ... ان شاءالله که درست بشه رابطشون ...

سلام جواهر جانم خوبی؟  من همیشه پیگیر تایپیک هات هستم🤍  به نظرم هیچکس مثل تو نمیتونه عشق ...

سلام عزیزم...  خیلی لطف داری ممنونم..   منم دوستتون دارم...

انشالله یه روزی درست بشه... ولی بعید میدونم...

فکر کنم کلا همو نبینن بهتره