2737
2734
عنوان

تو شش ماه ٣٠ كيلو كم كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 61 پست
مثلا تو پريودي چايي نبات اصلا نخوردي

چرا ميخوردم

و كالريش رو ثبت ميكردم و از وعده هاي اون روزم كمتر استفاده ميكردم

ولي دركل يه تيكه كوچولو نبات اونقد كالري زيادي نداره

حالا من زودی لاغر میشم ولی تو اون وزن ثابت نمیمونم چیکار کنم؟؟؟

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا من زودی لاغر میشم ولی تو اون وزن ثابت نمیمونم چیکار کنم؟؟؟

راستش من هنوز بايد كم كنم 

بِه جايي نرسيدم كه رژيم تثبيت بگيرم🤣

ولي همين اپ زيره داره رژيم تثبيت

2731
خب شما خيلي ديگه سخت گرفتين😁 ولي بايد مشكل رو پيدا ميكردين شايد ريزه خواري داشتين و بدون اينكه فك ...

اره من ریزه خواری زیاد داشتم کم غذا بودم کلا الان دیگه کامل ریزه خواری‌مو کنار گذاشتم همون غذای کم رو دارم اما بدنم ضعیف شده

راستش من هنوز بايد كم كنم  بِه جايي نرسيدم كه رژيم تثبيت بگيرم🤣 ولي همين اپ زيره داره رژيم ت ...

تثبیت خیلی خیلی سختتره😫😫😫😫

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2738
اره من ریزه خواری زیاد داشتم کم غذا بودم کلا الان دیگه کامل ریزه خواری‌مو کنار گذاشتم همون غذای کم ر ...

خب طول ميكشه دوباره 

ولي سعي كنين از فيبر و ويتامين زياد استفاده كنين

و اي هم كه خيلييي تاثير داره

اره من ریزه خواری زیاد داشتم کم غذا بودم کلا الان دیگه کامل ریزه خواری‌مو کنار گذاشتم همون غذای کم ر ...

منم ریزه خواری دارم و غذام خیلی کمه 

چجوری ریزه خواری رو کم کردی؟؟؟

تیروئید ک دارم طب سنتی رفتم یکیشون گفت پرکار یکیش گفت کم کار اما آزمایش ندادم ببینم کدومش هست از یو ...

حتما بريد دكتر براتون  آزمایش TSH وT3وT4 بنویسه

کلا ما ایرانی ها خیلی به مشکلات تیروئیدی مبتلاییم

چکاپش لازمه

منم ریزه خواری دارم و غذام خیلی کمه  چجوری ریزه خواری رو کم کردی؟؟؟

بنظرم این که تو مجبوری تو اپ کالری دریافتی رو ثبت کنی خیلی تاثیر داره

مثلا به خودم میگفتم ارزش داره اینو بخوری حالا سه ساعت بری تو اپ وارد کنی؟

تثبیت خیلی خیلی سختتره😫😫😫😫

من از پسش بر میام😎

شما هم همینطور

من اولش دنبال عمل ‌اینا بودم میگفتم نمیشه انقد وزن کم کرد

الان دیدم شد

دیگه برام نشد معنی نداره

من از پسش بر میام😎 شما هم همینطور من اولش دنبال عمل ‌اینا بودم میگفتم نمیشه انقد وزن کم کرد الان ...

حتما عزیزم 

برات آرزوی موفقیت میکنم 

2706