2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اذیت نمیشی؟رفتار خانواده همسرت چطوره اونو بیشتر نمیخوان؟

میگم که فعلا ازدواج نکردیم به علاوه اینکه دورن مهاجرت کردن 

نمیدونم ولی خودم از خودم راضی ام ازدواجم کنم نمیزارم حتی مقایسه کردنم رو اعتماد بنفسم تاثیربزاره

همونیم که واس رابطه دیگران نسخه درست وعاقلانه میپیچه وگند زده تو رابطه خودش✔️

من جاری ندارم .ولی دوست چندین ساله ام دارد هویم میشد با اجازه محضری .من خوشگلترم ولی طاقت دوری همدیگه را نداشتیم 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2738

وای نگم از خوشگلی عروس خواهر شوهرم

از پولداری عجیب و غریب خودش و خانوادش

از موقعیت اجتماعیش

جاری ندارم

خواهر شوهرم ی زندگی معمولی و پسرش معمولی تر 

بی پول ی مغازه موبایلی تازه زده

و ی خونه اجاره ای

اما دختره

عاشق این پسر شده و میپرستتش

خانوادش همه کاری دارن براشون میکنند خونه و جهاز و ...مراسم وووو.....همه و با هم دادن .

و خوشبخت هستند الهی شکر 

همیشه خوش لباس باش . 
احترام اون بیشتر نیست بنظرت؟بخاطر اینکه دیر ب دیر میره؟

احترام که نمیشه گفت جرات ندارن کم محلی کنند چون شوهرش پشتش کوچک آرین کم محلی قطع ارتباط... ما که شوهرمون پشتمون نیست خیررررر

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
دقیقا مامانمم همیشه همینو میگه  ولی وقتی دورت یه عده آدم ظاهر بین باشم که به جای اینکه شخصیت ط ...

آدم های زبون باز برای توی جمع خیلی عالین، من خودم هم همین مشکل شما رو دارم، برای همینم سعی میکنم خوب گوش کنم و وارد بحث بشم خودمو وارد چالش کنم، که منم بگم تو تنها نیستی منم میتونم شرکت کنم، یا میبینم اون جمع به چه چیزایی علاقه دارن دربارش اطلاعاتم رو بالا میبرم که بحث کنم درباره اون، نتیجه هم گرفتم، ولی هنوز اون چیزی که باید نشدم ولی بهتر شدم، به شما هم پیشنهاد میدم

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
عجب شانسی آورده

پسر ک اصلا داره از خوشی میمیره

اما دختر هم عجیب از این ک از همه همه جوره بالاتره و ...اصلا قابل مقایسه نیست داره از خوشی میمیره و میخوان همو

خدا کنه ..بعد ها دختر پشیمون نشه

همیشه خوش لباس باش . 
2706