2733
2734

ایده ای دارید ؟ سیاست زنونه ندارم قبلاً تو نامزدی داشتم همسرم همش میومد سمتم الان که ازدواج کردم دیگه اون دلبری و لوندی رو نمیکنم چکار کنم یکم یاد بگیرم و انرژی زنانم بالا ببرم ؟

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
تظاهر کن تا عادت بشه

تظاهر به لوندی ؟! اصلا باید بدونم چجوری هست که تظاهر کنم

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

باهم شوخی کنید، کودک درونت رو فعال کن، قلقلک بدین همو، مچ بنداز باهاش، چالش مسابقه ای، 

زن و شوهر بعد مدتی چون برای هم تکراری میشن تو همه زندگی ها پیش میاد، مهم اینکه کودک درون فعال کنی

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
هی خواهررررر اگه لوندی بلد بودیم که زندگیمون این نبود! یکی از دوستام بهم گفت تو چی داری که شوهر کردی ...

بهش می‌گفتی همون چیزی که تو نداری 😂

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
عزیزم میشه توضیح بدی چطوری هستی یعنی؟ چجورین رفتارات که میگی مردونه؟ 

یعنی مثلاً به موهام نمی‌رسم آرایش نمیکنم با کلمات عاشقانه با همسرم حرف نمی‌زنم غر میزنم بیشتر مواقع خودم افسرده نشون میدم انرژی ندارم همسرم خسته از سر کار میاد به جای این که پر انرژی باشم من خسته ترم این حالتی منظورمه