2733
2739
عنوان

خانواده شوهر بچه شونم بدذات ه

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 38 پست
شما سطح مالیتون بالاتر تا اونهاست؟

وا چه ربطی به سطح مالی داره؟! 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نمی دونم جالبه من که خودم با بچه م بازی می کنم شوهرم حرصش می گیره که منزوی کردی 

بچتو بفرسا مهد کلاس زبان کلاس نقاشی بزار دوست پیدا کنه خودتم برو باشگاه با مادراس دوستاش دوست شو برین کافی پارک بانوان نزار دختر حسرت فامیلای مزخرفشک بکشه

برای دخترت بهترین لباسارو بپوشون وقتی میری خونه مادرشوهرت وسایل بازی بروز و جدید براش بگیر کم کم بچه هاشون جذب دخترت میشن

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
بچتو بفرسا مهد کلاس زبان کلاس نقاشی بزار دوست پیدا کنه خودتم برو باشگاه با مادراس دوستاش دوست شو بری ...

بچه من از لحاظ لباس واقعا عالیه 

بچه های اونا لباس پاره بدون جوراب 

با این حال این خواهرشوهر جوری قربونش صدقه این لباس پاره ها می‌ره به کلمه نمیگه تو هم خوشگلی شدی 

بچه من مهد می‌ره منم کانون میرم 

ولی یه وقتی مثل تعطیل عید سه روز مجبورم برم 

یه کلمه با من حرف نمی زنند 

بچه هاشون هم اصلا ذات مهربونم و ساده بچه ندارن یه مار هفت خطن

بچه من از لحاظ لباس واقعا عالیه  بچه های اونا لباس پاره بدون جوراب  با این حال این خواهر ...

چرا مجبور باشی خیلی کم برو بچتم اصلا نبر

بنظرم باید به روشون بیاری

مثلا ی مدت نرو گله کردن بگو مگه کسی از اومدن ما خوشحال میشه که بیایم بی محلی کنید دلتون خالی شه؟

یا دخترتو نبر گفتن چرا نیومده بگو چون اینجا بهش بی محلی میکنید نمیخوام بچم بار عقده های شمارو بکشه

اگه شوهرت طرف تویه و چیزی نمیگه راحت جواب بده

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
2740