2752
2734

کاش این اتفاق بیفته 

تو هر سنی که قرار باشه دستم از این دنیا کوتاه بشه 

آرزومه مرگم ،مرگ مغزی باشه تا بشه اهدای بدنم رو بدم به کسایی که نیازمندن 

خیلی وقته کارت اهدای عضو گرفتم 

امروز هم برای صمیمی ترین دوستم فرستادمش با تمام مشخصاتم و ازش خواستم اگر روزی اتفاقی برام افتاد ببرتش پیش خانوادم که رضایت بدن تا حدی که به جسدم آسیب ظاهری زیادی نرسه همه اعضای بدنم اهدا شن

فارغ از تمام آرزوهایی که دارم برای سالهایی که دوست دارم زندگی کنم،این آخرین خواسته من از دنیاست تو هر جایگاه و سن و سالی که بودم 

یعنی میشه خدا بده بهم؟

به دلم افتاده رومو زمین نمیندازه....

رویا؟ نه ، آرزو؟ نه ، پس چی؟ فعلا فقط آرامش می‌خوام 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

منم خیلی دوست دارم شهید بشم سا اعضای بدنم رو اهدا کنم.

روشو ندارم همین جوری بمیرم و برم پیش خدا ....

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم

وحشتی که من دارم آرزوی توئه اونایی که میرن زندگی نباتی اینا ۷۰_ ۸۰ درصد مغزشون از کار افتاده تا حالا دیدیشون؟ هوفففف بعضی حرفا فقط گفتنش آسونه

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2706