2737
2739
عنوان

متاهلا یااونایی که طلاق‌گرفتن

198 بازدید | 18 پست

توعقدم شوهرم واقعا هوش اقتصادی پایینی داره همش گند میزنه یا هیجانی تصمیمات مالی میگیره،،،،،، اختلاف فرهنگی بالا خیلیم به حرف مامانش گوش میکنه خیلی خیلی زیاد بقران موندم بمونم یاجدابشم

شننی بوده ازدواجت؟ 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

چندسالته؟

بدردزندگی مشترک نمیخوری

عین گذشته من که بدردزندگی مشترک نخوردم

بنده خدا معتاده؟خیانت کرده؟بددله؟پارانوییدداره وشکاکه؟خانوادش باهات زندگی میکنن؟خرجتونمیده؟توروازعلایقت منع کرده؟دست بزن داره؟تورویابچه ول کرده رفته؟چی؟

فقط چون بلدنیست وهوش اقتصادیش پایینه

توکه بالایی جمعش کن

لابدمیزنی هم توسرش وغرورشومیشکنی!

....
خب ینی حتی بریم سره خونه خودمونم این بچه ننه بودنش باعث چی میشه؟

باعث دخالت شوهر من شب رفافمونو برای متدرش تعریف کرده بود ک خون نیومده و فلان مادرشم ب خواهرش گفته بود ابرو منو برده بود تو خانواده و طایفه 

بخش گفتم بابات چرا چند روزه تو خونه اس رفته بود گفته بود پدرشم همش تیکه مینداخت بهم

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...