2737
2739
عنوان

رفتو آمد بیش از حد مادرشوهر

4929 بازدید | 142 پست

حیاطمون مشترکه.تنهاس و فقط همین یه پسررو داره، روزی دو سه بار میاد اینطرف، شوهرم شب کاره ،صبحا که میاد نمیتونیم یکم با هم خلوت کنیم،ساعت۸میادش اینطرف.چند بار تاحالا با کلی احترام بهش گفتم که مادر میای خونه خودته بیا اما حداقل۱۱به بعد بیا اما بازم چند روز بعدش صبح زود میاد، تاحالا بارها خلوتمونو بهم زده.شبا هم که از سرشب میادش تا ساعتی ک دیگه لامپارو خاموش میکنم.یا اینکه مهمون ک دارم کلا میاد میشینه حتی دوستام،هرچی همسرم باهاش صحبت کرده،هرچی اطرافیان باهاش صحبت کردن بازم بی فایده بوده.تمام راه های ممکن رو رفتم تا اینکه تصمیم گرفتم به گوشش برسونم که میخوام از این خونه برم.امروز به گوشش خورده بود و حتی همسایه مون بهش گفته بود چرا کاری کردی که عروست میخواد از اینجا بره.خلاصه امروز اصلا تو خونم نیومد و باهام حرف نزد...(البته بنا به دلایلی هیچوقت نمیتونیم از اینجا بریم)

بنظرتون حق دارم یا به چشمتون ظالم میام؟

حق داری 

ولی دلم برای اونم میسوزه خیلی بی کسه انگار

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم

بنظرم شما حق داری

اما خب یکم دلم برا اونم میسوزه تنهاس

اما خب بازم نمیدونم سعی میکنم قضاوت نکنم 🦦

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیتونم بگم شما ظالمی چون نمیدونم شرایطتون چجوریه ولی فقط اینو فهمیدم که تنهایی بد دردیه

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
2740
بنظرم شما باید حد نگه دارید در تون قفل کنید وقتی میاد میبینه قفل بگید خوابیم 

چند روز پیش حالم خوب نبود در رو قفل کردم خوابیدم.بخدا اومد انقد در زد وقتی دید باز نمیکنم داشت در رو میکند که بیاد داخل، نزدیک به۱۰دقه محکم در میزد

حق داری همه دوس دارن تو خونشون راحت باشن منم این مشکلو  دارم 

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️