2737
2734
عنوان

دوستان خواهش میکنم حمد شفا بخونید

82 بازدید | 17 پست

واس مریض تصادفیمون توکماست هو شیاری بالایی نداره شش هست وچند روز کملست وهیچ تغییری نکرده.دعا کنید لطفا خیلی نگرانیم.اگر کسی تجربه داره هم بگه ممنون میشم

میشه اسمشونو بگید ،امشب سرنماز شب دعاشون میکنم

آهای تو...آره دقیقا با خودتم، از خدا می‌خوام که به عشق حسین(ع) دچارت کنه🙃🤍🦋    •|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه اسمشونو بگید ،امشب سرنماز شب دعاشون میکنم

شرمنده میش بدون اسم دعا کنید اخه خیلی کامل شناخته میشم.لطفا بدون اسم براشون خواهش میکنم دعا کنید.غم عزیز نبینید انشالا

شرمنده میش بدون اسم دعا کنید اخه خیلی کامل شناخته میشم.لطفا بدون اسم براشون خواهش میکنم دعا کنید.غم ...

چشم حتما...غم از دست دادن خیلی سخته من تجربه ش کردم... ان‌شاءالله که حالشون خوب میشه🤍

آهای تو...آره دقیقا با خودتم، از خدا می‌خوام که به عشق حسین(ع) دچارت کنه🙃🤍🦋    •|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
چشم حتما...غم از دست دادن خیلی سخته من تجربه ش کردم... ان‌شاءالله که حالشون خوب میشه🤍

مرسی گلم انشالا با دعای شما برگردن داریم دیونه میشیم. خدا ازمون نگیزتش

2738
خداوندحفظت کنه وهمه ی آرزوهاتوبرآورده به خیرکنه عزیزم ممنون که اینقدمهربونی

قربون شما🤍 این مهربونیه خداست ما فقط وسیله ایم

۱۵ تا اسم کم دارم اگر شما هم عزیز از دست رفته ای دارید اسم بدید براشون بخونم

ممنون عزیزم   من زیادعزیزازدست دادم چندتاشونوبگم؟

خدا رحمتشون کنه، ۱۵ تا  ...اگر هم دوست ندارید اینجا بگید درخواست دوستی بدید اونجا برام ارسال کنید اسامیشونو