2733
2734

وقتی کسی رو دعوت میکنیم خونمون نباید کاری کرد ی حرفی زد که طرف ناراحت بشه..به این فک میکنم رفتارم چقد زشت بوده که عروسه قبل شام رفته و نیومده

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از دست خودم ناراحت میشم که چه رفتار بدی کردم 

خودتو اون مادرشوهره تصور کن ن اینی که هستی اصولا مادرشوهرا میگن واه واه دختره ی عفریته پسرمو پر کرد برداشت برد😂😂😂😂 اگه همچین شعوری داشت اصلا طرفو ناراحت نمیکرد از اول

علت روجویامیشم اگه عروس وپسرم الکی بهانه گرفتن وقهرکردن که به پشمم حساب نمیکنم وسرفرصت یه گوشمال درست درمون به پسرم میدم تادیگه قهرای الکی نکنه.ولی اگه تقصرکاربودم خوبایدمعدرت خواهی کنم.ولی بازم پسرمویه گوشمالی حسابی میدم🤣🤣🤣🤣

2731
خب سعی می کردم اونکارو دفعه دیگه انجام ندم تا عروسم ناراحت نشه بالاخره مهمون بوده ولی خب دیگه برا ...

صدباراینکارو کردن منم دیگه بهشون چیزی نمیگم یه سره پامیشم میرم

2740
خودتو اون مادرشوهره تصور کن ن اینی که هستی اصولا مادرشوهرا میگن واه واه دختره ی عفریته پسرمو پر کرد ...

نه من کلا ددس ندارم مهمون از خونه ام ناراحت بره بیرون

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏