2733
2734
عنوان

مقایسه جهیزیه من و نامزدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 71128 بازدید | 133 پست
بخدا پول نباشه خوشحالی هم نیست مگه من از بقیه چی کم دارم

خب گلم وقتی دیدی پول ندارع چرا باعاش ازدواج کردی شما ک خیلی برات مهمه این چیزا الان گرونیه اقتصاد داغونه من همه وسایلم ایرانیه والا خیلی ام خوبن چرا خودتو با بقیه مقایسه میکنی اصلا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدا از اینکه تحریمم جنسای خارجی الان قاچاقن قطعاتشون گیر نمیاد ضمانت درستی ندارن و اصلا معلوم نیس اصل باشن یا ن

من رفتم ساید بخرم گفت اگه میخای دوو بردار من مارکشو برات بوش میزنم .با دل خوش ایرانی بخر.ما اگه ایرانی نخریم و حمایت نکنیم کی قراره بخره

2731
بخدا که همشون آشغاله هر چقدر دنبال برند ایرانی خوبم پیدا نمیشه یخچال خوب چیزی میشناسین؟

دوو،اسنوا

یخچال الجی ۱۵۰ تومنه،رسم کجاست که یخچال با داماده؟یخچال که خیلی گرونه چرا داماد هم باید خونه داشته باشه هم این تیکه های گرون جهازو بگیره؟

من عاااشق زمستونم❤️

عزیزم خودم مارک وسایل برام خیلی مهمه که این نظر میدم

بنظرم بجای ۵ تا جنس ضعیف ایرانی شما ۲ تا جنس مارک خارجی بردار،تفاوت جنس و کیفیت زیاده و بنظرم ارزشش داره

اون ۳ تا رو هم بعدا با کادوهای عروسی یا بعدش بخر

بخدا که همشون آشغاله هر چقدر دنبال برند ایرانی خوبم پیدا نمیشه یخچال خوب چیزی میشناسین؟

اسنوا خیلی خوبه که

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️
خب شما که اینقدر برات مهمه و همه چی رو گرون و خوشگل خریدی اون چندتا تیکه رو هم خودتون می‌خریدید هم ...

نمیشه 

اینجا همه چیو دختر بده ارزشش میاد پایین🤦انگار بدون هیچ هزینه ای دخترتو میبرن

خریدای من ده برابر این سه تیکه داماده

ببین عزیزم خواهر منم عقده 

ما هم رسم داریم چند تیکه تلویزیون و لباسشویی.. دوماد بخره 

اما تو فامیل ما پدر داماد هم کمک میکنه اما پدر شوهر خواهرم گفته من خونه ساختم پول ندارم دامادمون به خواهرم گفته مارک برند بخوای باید دوسال عقد بمونیم بخرم اما مارک ایرانی میخرم 

ما که گفتیم همون مارک ایرانی بخرید برید سر خونه زندگیتون دیگه اصرار کنیم مارک گرون بخره فردا خواهرمن از اول زندگی درگیر قسط میشه 

حالا چندسال دیگه عوض میکنید 

اگر واقعا نداره بیخیال شو

خب کشور خودم عرضه نداره چیز خوب تولید کنه جنس با کیفیت بده با خوشحالی بخریم

الان برند دوو و اسنوا محصولات با کیفیتی دارن پاکشوما لباسشویی و ظرفشوی عالی.تو جنس خارجی قاچاقی ک معلوم نیس اصل هست یا ن بدون ضمانت.خراببشه قطعاتش تو تحریم نیس میخای چ کنی

2706